https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-04 10:48:09

AZS PWSTE Jarosław poległ na wyjeździe z Polonią Bytom

Jarosławianie przegrali w Bytomiu (fot. Artur Gawle)
Jarosławianie przegrali w Bytomiu (fot. Artur Gawle)
Podopieczni Tomasza Fortuny wracają na tarczy z Bytomia. Jarosławski zespół nie dał rady Polonii, lecz w ostatniej kwarcie pokazał pazur i postraszył gospodarzy.

100 zł zwrotu za pierwszy zakład i 20 zł bez depozytu!

Początek spotkania pomiędzy Polonią Bytom a AZS-em PWSTE Jarosław był dość wyrównany, jednak z czasem to gospodarze mocniej przycisnęli i zaczeli dyktować warunki na parkiecie. Bytomianie błyskawicznie wyszli na piętnastopunktowe prowadzenie i kontrolowali przebieg gry.
 
Beniaminek jednak nie zamierzał się poddawać i chciał napsuć krwi drużynie, która bardzo potrzebowała punktów. Obie ekipy zaczęły iść cios za cios, ale to gospodarze lepiej rzucali za trzy punkty, dzięki czemu mogli powiększać przewagę nad jarosławkim zespołem.
 
Po krótkiej przerwie, przez ponad dwie minuty, kibice nie oglądali celnych rzutów, choć jarosławianie chcieli zmniejszyć dystans do drużyny z Bytomia. Zespół dowodzony przez Mariusza Bacika skutecznie jednak odpierał ataki i po drugiej kwarcie przewaga Polonii nie uległa zmianie.
 
Gospodarze na trzecią część spotkania wyszli w doskonałych humorach, a na dodatek byli mocno zmotywowani, dzięki czemu od początku zyskali przewagę. Bytomianie nie patyczkowali się, bowiem w pewnym momencie wygrywali ponad trzydziestoma punktami.
 
AZS PWSTE Jarosław chciał nawiązać walkę i dużo nadziei na to dała ostatnia kwarta, w której to drużyna prowadzona przez Tomasza Fortunę dyktowała warunki na parkiecie. Goście celniej rzucali za trzy punkty, ale ostatecznie nie zdołali wygrac.
 
BS Polonia Bytom - AZS PWSTE Jarosław 82-71 (33-16, 13-13, 26-17, 10-25)
 
BS Polonia Bytom: Bączyński 3, Wesołowski 0, Lewiński 5, Serwański 19, Haberek 0, Zadęcki 3, Jagoda 4, Podkowiński 23, Kujon 18, Kucharski 0, Kurdubski 7
 
AZS PWSTE Jarosław: Kuśmierz 9, Fortuna 4, Krawiec 3, Gumiński 6, Suliba, Mikołajko 10, Buszta 16, Argasiński 6, Strzępek 4, Reichert 3, Bielecki 10
 
Sędziowali: Miłosz Tracz, Alicja Butenko
 
Komisarz: Janusz Kaczmarczyk

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij