2019-11-02 16:09:00

Głogovia Głogów Małopolski rozgromiła Legion Pilzno! Dwie bramki Dawida Pałysa-Rydzika

Legion Pilzo przegrał aż 0-3 z Głogovią Głogów Małopolski. (fot. Legion)
Głogovia Głogów Małopolski pokonała na wyjeździe Legion Pilzno 4-0. Dwie bramki w tym meczu zdobył Dawid Pałys-Rydzik.

Głogovia Głogów Małopolski objęła prowadzenie w meczu z Legionem Pilzno już po dziewiętnastu minutach gry. Premierową bramkę w tym meczu zdobył Dawid Pałys-Rydzik.

Ten sam zawodnik zaledwie jedenaście minut później podwyższył prowadzenie ekipy prowadzonej przez Adama Wałczyka. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa tego meczu.

Po zmianie stron gospodarze próbowali odwrócić losy meczu, ale na nie wiele zdawały się ich wysiłki. W 68. minucie Krzysztof Szymański strzelił trzecią bramkę dla goście i losy meczu były przesądzone.

Mecz zakończył się wynikiem 4-0 dla Głogovii Głogów Małopolski, bowiem minutę przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę zdobył Piotr Codello.

0-1 Dawid Pałys-Rydzik (19)
0-2 Dawid Pałys-Rydzik (30)
0-3 Krzysztof Szymański (68)
0-4 Piotr Codello (89)