http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-28 11:44:00

Dariusz Marzec, trener PGE Stali Mielec: "Ciężko mówić po takim meczu. Skuteczność u nas szwankuje"

Dariusz Marzec był niepocieszony po meczu PGE Stali Mielec z Chrobrym Głogów. (fot. Chrobry)
Dariusz Marzec był niepocieszony po meczu PGE Stali Mielec z Chrobrym Głogów. (fot. Chrobry)
PGE Stal Mielec po raz drugi w ciągu tygodnia przegrała mecz. Tym razem "Biało-niebiescy" ulegi Chrobremu Głogów 0-1. Oto co po meczu powiedział opiekun Stali, Dariusz Marzec.
 
- Zaczęliśmy marton, który nie kończy się dla nas tak jak myśleliśmy. Ciężko mówić po takim meczu. Kolejnym, gdzie nie wykorzystujemy sytuacji które mamy. Skuteczność u nas szwankuje. Mamy dużo do poprawy i na tym się skupimy. Trochę jestem nie zdziwiony, wręcz przeciwnie. Jestem zaskoczony, że coś się dzieje ze zdrowiem naszych zawodników. W poprzednim spotkaniu odpadł nam Ecik (Łukasz Janoszka przyp. red.). W tym meczu o zmianę poprosił Andreja Prokić. Jest to dla nas niezbyt dobry sygnał, że są te urazy. Gratuluję Chrobremu zwycięstwa. My nie zrealizowaliśmy, tego co sobie założyliśmy - powiedział Dariusz Marzec na konferecji prasowej po meczu z Chrobrym Głogów.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Harry_Kane 2019-10-28 12:05:19 1 0

Ten klub nie powinien nazywać się ,,Stal Mielec'' tylko ,,Stal-Bukmacherka Mielec''. Wstyd.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij