http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-28 12:18:28

Czuwaj Przemyśl w dobrym stylu pokonał AZS UW Warszawa

Przemyślanie pewnie pokonali zespół z Warszawy (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Przemyślanie pewnie pokonali zespół z Warszawy (fot. SRS Czuwaj Przemyśl)
Podopieczni Macieja Kubisztala nabierają coraz większego rozpędu i bardzo dobrze prezentują się na pierwszoligowych parkietach. Czuwaj pewnie ograł ekipę z Warszawy.
 
Czuwaj Przemyśl po dość niemrawym początku, zaczyna dokładać do swoich wygranych również styl. Harcerzyki w w pierwszych minutach z AZS UW Warszawa rozgrywali dość wyrównane spotkanie, choć z czasem to przemyślanie mocniej przycisnęli i odskoczyli drużynie gości.
 
Miejscowi cały czas napierali, choć w końcówce pierwszej odsłony to podopieczni Piotra Obrusiewicza lepiej wyglądali i ich strata do przemyślan wynosiła już tylko trzy oczka. To wyraźnie podrażniło zespół Czuwaju, który po przerwie ruszył do ataku i zdominował warszawską ekipę.
 
AZS UW Warszawa próbował odmienić losy meczu, lecz drużyna dowodzona przez Macieja Kubisztala dobrze grała w obronie i ruszała z bardzo groźnymi kontrami. Harcerzyki dobrze się prezentowali i ostatecznie pewnie wygrali.
 
SRS Czuwaj Przemyśl - AZS UW Warszawa 29-19 (15-12)
 
SRS Czuwaj Przemyśl: Szczepaniec, Iwasieczko, Sar - Kielar 0, Guzdek 1, Biernat 3, Stołowski 0, Kubik 1, Bajwoluk 2, M. Nowak 4, Pedryc 1, Kroczek 4, Kulka 2, Maciej Kubisztal 4, Michał Kubisztal 7, A. Nowak 0
 
AZS UW Warszawa: Lender, Ner - Witkowski 3, Przybysz 5, K. Kwiatkowski 2, Baliga 0, Bulej 0, Praski 0, Steć 4, Zawadzki 3, Styczeń 0, Niemiec 1, Urbański 0, P. Kwiatkowski 1
 
Czerwona kartka: Kamil Praski (39-faul)
 
Kary: 14 minut - 6 minut
 
Sędziowali: Bosak i Hagdej (Sandomierz)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij