http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-10-27 21:10:25

Klasa O Dębica: Lechia Sędziszów Małopolski wygrała, a Jakub Makuch zabawił się w Inieste [Podsumowanie 13.kolejki]

foto: Lechia Sędziszów Małopolski
foto: Lechia Sędziszów Małopolski
Za nami 13. kolejka Dębickiej Okręgówki, która okraszona była w ogromną ilość bramek, bo padło ich aż 40! Największą skutecznością zaimponowali piłkarze Lechii Sędziszów Małopolski, którzy pokonali 7:1 Spartę Chorzelów. Czterema asystami w tym spotkaniu popisał się Jakub Makuch.
 
 
 
Piłkarze Lechii Sędziszów Małopolski po raz kolejny zaimponowali skutecznością pokonując 7:1 Spartę Chorzelów. Strzelanie rozpoczął już w 8. minucie Amadeusz Czółno, chwilę później swoje "show" rozpoczął Jakub Makuch, który w zaledwie cztery minuty skompletował hat-tricka z asyst idealnie obsługując swoich kolegów z drużyny. Najpierw do bramki trafił Bartłomiej Posłuszny, na 3-0 podwyższył Kamil Salamon, a wynik do przerwy ustalił w 37. minucie Patryk Łagowski. Goście po kanonadzie w pierwszej połówce, drugą rozpoczęli bardzo dobrze, bo zaledwie 3 minuty po gwizdku arbitra Mateusz Ochalik pokonał Łukasza Ćwiczaka. Szybki gol na niewiele się zdał, gdyż chwilę później do głosu wrócili podopieczni Jakuba Słomskiego. Bramkarza Sparty w 55. minucie pokonał Hubert Dziura, kilka chwil potem kolejną asystą popisał się "Sędziszowski Iniesta" dogrywając tym razem do Oskara Ćwiczaka . Wynik meczu na 7-1 ustalił Michał Jaworek
 
 
 
 
1-0 Amadeusz Czółno (8')
2-0 Bartłomiej Posłuszny (33')
3-0 Kamil Salamon (35')
4-0 Patryk Łagowski (37')
4-1 Mateusz Ochalik (48')
5-1 Hubert Dziura (55')
6-1 Oskar Ćwiczak (78')
7-1 Michał Jaworek (83')
 
 
Kolejny strzelecki popis mieli okazje zobaczyć kibice Smoczanki Mielec, która bez żadnych skrupułów pokonała Vicotrię Ocieka 6-0. Bramki dla Mielczan zdobyli: Michał Szymański, Jan Niedbała, Bartłomiej Krzystanek, Kacper Krupiński, Marek Skrzypek i Krzysztof Węglarz.
 
Miano największej niespodzianki kolejki otrzymała Olchovia Olchowa pokonując gładko 3-0 wyżej notowanego Kamieniarza Golemki
 
Czarnovia Czarna zaaplikowała swojemu rywalowi z Głowaczowa 2 ciosy do przerwy, to jednak nie podłamało ich. Odpowiedzieli w drugiej połówce trafieniem Bartosza Knycha. Jednak na tyle tylko było stać 12 ekipę w tabeli. Wynik spotkania ustalił Tomasz Siwula.
 
Jedyny remis w tej kolejce padł w Mielcu, gdzie Piłkarskie Nadzieje podzieliły się punktami z Chemikiem Pustków Osiedle. Najciekawszy fragment gry miał miejsce między 72-77 minutą, kiedy to najpierw gospodarze podwyższyli prowadzenie na 2:0, a chwilę później mieliśmy już remis.
 
Swój bilans bramkowy znacznie poprawiła Victoria Czermin wygrywając na wyjeździe 6:0 z Koroną Majdan Królewski. Obecny wicelider Dębickiej Okręgówki ma najlepszy bilans w lidze z 42 strzelonymi bramkami, a tylko 7 straconymi.
 
Skoro dużo strzelała cała czołówka, to nie inaczej mogło być w starciu Radomyślanki Geyer&Hosaja Radomyśl Wielki, która zagrała "na piątkę" ze Strzelcem Frysztak.
 
W ostatnim meczu 13. kolejki drużyna Kolorado Team zgodnie z oczekiwaniami pokonała ostatnią w tabeli Wiewiórkę 3:1.
 
 
 

Wyniki meczów 13. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij