2019-10-12 18:10:45

Podział punktów w pojedynku Korony Rzeszów z Partyzantem Mal-Bud1 Targowiska

Foto Korona Rzeszów
Foto Korona Rzeszów
Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie pomiędzy pierwszą, a trzecią drużyną w ligowej tabeli. Przez 90 minut żadna z ekip nie potrafiła znaleźć patentu na umieszczenie piłki w siatce, tym samym po końcowym gwizdku arbitra na tablicy wyników mieliśmy 0-0. 
 
Drużyna Partyzanta Mal-Bud1 Targowiska z meczu na mecz znajduje się w coraz cięższej sytuacji kadrowej. Do spotkania w Rzeszowie podopieczni Wojciecha Koguta przystąpili bez kontuzjowanych Roberta Kozubala, Krzysztofa Sieniawskiego, młodzieżowca Adriana Milczanowskiego, oraz Dawida Kamoli. 
 
Dodatkowo, obie ekipy musiały zmagać się  z silnym wiatrem który znacznie utrudniał sprawne operowanie piłką. 
 
W pierwszej części spotkania, mocnym strzałem z "nożyc" popisał się Radosław Macnar i gdyby nie interwencja golkipera gospodarzy miałby sporą szansę na trafienie kandydujące do miana bramki sezonu. 
 
Najdogodniejszej sytuacja mogąca zmienić rezultat meczu miała miesce w doliczonym czasie gry kiedy to jeden z zawodników Korony Rzeszów z odległości 3 metrów, posłał piłkę tuż obok słupka bramki Dariusza Półkoszka.
 
Korona Rzeszów 0-0 Partyzant Mal-Bud1 Targowiska 
 
Korona Rzeszów: Pawlus - Dziedzic, Syvyj, Kocój, Padiasek, Przybyło, Skiba, Karwacki, Maślany, Jędryas, Walat
 
Partyzant Mal-Bud1 Targowiska: Półkoszek - Pelczar, Wilk, Chmielowski, Groborz, Kubal, Dobrzański, Stanisz, Kasperkowicz, Macnar, Borowczyk

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij