https://www.dikyspray.pl/


2019-09-26 10:24:00

Szymon Grabowski: "Chcieliśmy awansować do kolejnej rundy i to się nam udało"

Szymon Grabowski uważa, że awans w takich okolicznościach jeszcze bardziej zahartuje Apklan Resovię. (fot. youtube)
Szymon Grabowski uważa, że awans w takich okolicznościach jeszcze bardziej zahartuje Apklan Resovię. (fot. youtube)
Apklan Resovia w dramatycznych okolicznościach pokonała Hutnik Kraków i awansowała do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski. Zobaczcie co po tym meczu powiedział Szymon Grabowski.
 
Apklan Resovia pokonała Hutnik Kraków po dogrywce i dwóch bramkach w 120. minucie awansowała do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski.
 
- Plan na to spotkanie mieliśmy jasny i klarowny. Chcieliśmy awansować do kolejnej rundy i to się nam udało. Nie jesteśmy zadowoleni z tego, że nie potrafiliśmy wygrać z Hutnikiem Kraków w dziewięćdziesięciu minutach gry. Myślę, że głównie pretensję możemy mieć do siebie. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej mieliśmy większe posiadanie piłki i na tyle klarowne sytuacje, że powinniśmy to spotkanie zakończyć w regulaminowym czasie - powiedział po meczu pucharowym Szymon Grabowski, trener Apklan Resovii.
 
- Patrząc na to w jakich okolicznościach zdobywamy ten awans jestem zadowolony, że tak akurat się stało. W ten sposób jeszcze bardziej zahartowaliśmy siebie, swój charakter i pokazaliśmy, że gramy do końca i nie ma dla nas piłek straconych. Z tego jestem zadowolony. Ze złych rzeczy wyciągniemy wnioski. Mam nadzieję, że będziemy potrafili w pełni zregenerować do sobotniego, bardzo ważnego meczu z Legionovią Legionowo - zakończył opiekun "Pasiaków".
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij