https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-09-26 11:28:00

Dariusz Marzec: "Chciałem, żeby wszyscy którzy mniej grali wystąpili w dzisiejszym spotkaniu"

Dariusz Marzec jest zadowolony po awansie do kolejnej rundy PGE Stali Mielec. (fot. Olimpia TV)
Dariusz Marzec jest zadowolony po awansie do kolejnej rundy PGE Stali Mielec. (fot. Olimpia TV)
PGE Stal Mielec zameldowała się w kolejnej rundzie Totolotek Pucharu Polski po wygranej 3-0 z Olimpią Grudziądz. Zobaczcie co po tym meczu powiedział debiutujący w roli szkoleniowca "Biało-niebieskich" Dariusz Marzec.
 
PGE Stal Mielec wygrała 3-0 z Olimpią Grudziądz i gra dalej w Totolotek Pucharze Polski. Gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę.
 
- Przyjechaliśmy tutaj wygrać mecz, mimo że  skład był zmieniony w stosunku do poprzednich meczów. Chciałem, żeby wszyscy którzy mniej grali wystąpili w dzisiejszym spotkaniu. Od początku meczu Olimpia postawiła wysoko poprzeczkę, zastanawiałem się kiedy się zmęczą. Na szczęście dla nas graliśmy w przewadze jednego zawodnika i za każdą minutą Olimpia słabła. Dzięki temu łatwiej nam się grało i zdobyliśmy te trzy bramki. Jednak, póki na boisku było po jedenastu graczy mecz był wyrównany - podsumował mecz Dariusz Marzec, który debiutował w roli szkoleniowca PGE Stali Mielec.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij