http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-26 08:52:00

Kosta Runjaić, trener Pogoni Szczecin: "Wiedzieliśmy, że to będzie bardzo trudny pojedynek"

(fot. Pogoń Szczecin)
(fot. Pogoń Szczecin)
Stal Rzeszów przegrała 0-1 z Pogonią Szczecin w meczu 1/32 Totolotek Pucharu Polski. Zobaczcie co do powiedzenia po tym meczu miał opiekun "Portowców" Kosta Runjaić.
 
Pogoń Szczecin wyeliminowała Stal Rzeszów z Totolotek Pucharu Polski. Oto co po meczu powiedział opiekun ekipy ze Szczecina.
 
- Naszym celem było przejście do kolejnej rundy i myślę, że zasłużenie się tam zameldowaliśmy. Im dłużej trwał mecz, tym gorszej jakości było boisko. Mieliśmy początkowo z tym problem, ale z czasem przystosowaliśmy się do tego. Wiedzieliśmy, że to będzie bardzo trudny pojedynek. Jednak przyjęliśmy tę walkę. Teraz najważniejsze jest dla nas, aby zebrać siły na Jagiellonię. Życzę wszystkiego najlepszego Stali Rzeszów - powiedział Kosta Runjaić na po meczowej konferencji prasowej.
 
- Oglądaliśmy Stal i wiedzieliśmy, że to bardzo mocna drużyna. Ich celem było wyeliminowanie nas. W drugiej połowie dominowaliśmy. Po zdobytej bramce dążyliśmy do zdobycia drugiej, aby zakończyć to spotkanie - odopowiedział szkoleniowiec "Portowców" na pytanie czy zaskoczyła go dobra postawa Stali w pierwszej części gry.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Niedzwiedz 2019-09-26 11:04:12 4 2

Stal była lepsza dominowalismy przez cały mecz Ale tym razem się nie udało. Ale była liga mistrzów:)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij