2019-09-25 20:47:20

Udany debiut Dariusza Marca! PGE Stal Mielec gra dalej w Totolotek Pucharze Polski po wygranej z Olimpią Grudziądz

PGE Stal Mielec pokonała Olimpię Grudziądz i jest w kolejnej rundzie Totolotek Pucharu Polski.
PGE Stal Mielec pokonała 3-0 na wyjeździe Olimpię Grudziądz i awansowała do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski. Tym samym Dariusz Marzec zaliczył udany debiut w ekipie "Biało-niebieskich".

PGE Stal Mielec od początku meczu z Olimpią Grudziądz była stroną dominującą. Najpierw tuż przed kwadransem zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ale Jakub Lemanowicz popisał się skuteczną interwencją.

W 21. minucie podopieczni Dariusza Marca wyszli na prowadzenie. Bramkę dla "Biało-niebieskich" zdobył Adrian Paluchowski. Więcej bramek w pierwszej części gry nie padało i goście schodzili do szatni z jednobramkową zaliczką.

Pięć minut po zmianie stron grudziądzanie musieli radzić sobie w dziesiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Medfai. Chwikę po kwadransie gry w drugiej połowie piłka po uderzeniu Macieja Urbańczyka wylądowała na słupku bramki strzeżonej przez Lemanowicza.

Dominacja gości nie podlegała dyskusji i potwierdzeniem tego było trafienie Mateusza Maka w 72. minucie meczu.

Dziewięć minut później Josip Solić zdobył trzecią bramkę dla Stali Mielec i przypięczętował awans "Biało-niebieskich" do kolejnej rundy. Tym samym Dariusz Marzec pracę z ekipą z Mielca rozpoczął od efektownego zwycięstwa.

Olimpia Grudziądz - PGE Stal Mielec 0-3 (0-1)

0-1 Adrian Paluchowski (21)
0-2 Mateusz Mak (72)
0-3 Josip Solić (81)