https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-09-24 12:09:07

Klasa O Krosno: Kolejne efektowne zwycięstwo OKS Markiewicza [podsumowanie 8 kolejki]

Foto Wojciech Zatwarnicki
Foto Wojciech Zatwarnicki
Podopieczni Marcina Żywca nie zwalniają tempa i dzięki kolejnej widowiskowej wygranej, tracą zaledwie punkt do liderującego Arłamowa. Patrząc na miejsce w tabeli ubiegłego sezonu ekipy "Osiedlowców" i bardzo dobrą postawę w obecnej kampanii ligowej nasuwa się pytanie, czy wśród włodarzy drugiego garnituru krośnieńskiej piłki rodzi się myśl o tym, ażeby tym razem zagrać o najwyższą stawkę. 
 
Wyjazdowa wygrana 4-0 z Naftą Jedlicze była trzecim zwycięskim bojem z rzędu, do tego trzecim w którym klub sterowany przez Krzysztofa Pelczara aplikuje rywalom 4 bramki. Warto dodać że dwie bramki dla drużyny OKS Markiewicza zdobył Mikołaj Kurek, który w obecnej drużynie przebywa na wypożyczeniu z jedlickiej Nafty. Pozostałe trafienia padły łupem Piotra Kaczora który doskonale wywiązał się z roli snajpera, w którą nietypowo na to spotkanie wcielił go trener Żywiec. 
 
Problemy defensywne GKS Zamczysko Odrzykoń znów dają się we znaki. Na domiar złego po zaledwie 20 minutach pojedynku z Tempem Nienaszów, kontuzji doznał Kamil Prach który w dotychczasowych spotkaniach stanowił najpewniejszy punkt obrony biało-zielonych. Podopieczni Grzegorza Muni zaczynają wyrastać na "czarnego konia" rozgrywek, bez większych problemów zostawiając kolejnego z rywali w pokonanym polu. Mecz zakończył się wynikiem 0-2 , a drużyna Tempa stanowi przykład idealnego połączenia rutyny i doświadczenia z młodzieńczą fantazją. Karol Musiał, Grzegorz Munia i Konrad Pęcak odpowiadają za zabezpieczenie bramki Mateusza Jurczyka, natomiast "młode wilki" z Nienaszowa w osobach Wojtka Kiełtyki, Gabriela Gierlasińskiego i Arkadiusza Majki odpowiadają za sianie zamętu w defensywach rywali.
 
0-1 Wojciech Kiełtyka (40)
0-2 Wojciech Kiełtyka (77)
 
Zamczysko Odrzykoń: Kozioł - Zaremba, Prach, Bryś, Modliszewski, Nowak, Orzechowski, Lenart, Frużyński, Urbanek , Dziadosz
 
Tempo Nienaszów: Jurczyk - Słota,Munia, Pęcak, Musiał - Świątek, Gierlasiński, K. Kiełtyka, Majka, Łukaszewski, W. Kiełtyka
 
Start Rymanów bez problemu rozprawił się z solidną ekipą Przełęczy Dukla wygrywając 4-1, a główną rolę w tym spotkaniu odegrał pozyskany z Ekoballu Sanok tuż przed zakończeniem okienka transferowego Arkadiusz Femin który ustrzelił "Hattricka". Jedno trafienie dorzucił wypożyczony z Karpat Krosno Filip Brożyna.
 
Pierwsze zwycięstwo zanotował beniaminek LKS Czeluśnica. Pierwsze aczkolwiek nad wyraz efektowne po rozbiciu 5-1 w meczu wyjazdowym drużyny Wisłoka Sieniawa. Podopieczni Sylwestra Sikorskiego z 24 straconymi bramkami plasują się tuż za Brzozovią Brzozów na drugim miejscu tej niechlubnej klasyfikacji. 
 
Zwycięstwem 4-1 nad LKS Skołyszyn pracę w Kotwicy Korczyna rozpoczął nowy trener Adam Domaradzki.

Wyniki meczów 8. kolejki:

 

Tabela klasy O Krosno:
 
 
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 4

Rozwiąż działanie =

autornieznany 2019-09-24 15:19:12 2 0

Kto na awans w tym sezonie?

----- 2019-09-24 15:23:52 2 1

A o Cosmosie Nowotaniec to nadal nie wolno pisać?

No tak 2019-09-24 15:36:05 2 0

Cosmos lider gdyby nie walkowery

~anonim 2019-09-24 19:35:18 0 1

OKS czy PKS? Myślę, że nie PKS

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij