http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-24 11:28:53

Extraliga Rzeszów: Start Borek z Szarotką o lidera w 1 lidze [ZAPOWIEDŹ 3. kolejki]

Podobne tematy Extraliga Rzeszów
Daniel Moskal w walce z Tomaszem Nogajem. (fot. Extraliga)
Daniel Moskal w walce z Tomaszem Nogajem. (fot. Extraliga)
Przed nami trzecia kolejka rozgrywek Extraligi Rzeszów. W najciekawszym meczu Start Borek Stary zagra z Szarotką Rzeszów o lidera 1 ligi.

EXTRALIGA RZESZÓW

KS BEERLOVERS - PV SYSTEM RZESZÓW godz. 17:30

KS Beerlovers jest 6 w tabeli, ale wygrał ostatnio mecz tak więc może być na fali. PV System jest liderem aczkolwiek ich gra przynajmniej w ostatnich minutach meczu może ich kibiców przyprawiać o palpitacje serca. Jak na razie szczęśćie jest przy drużynie Jacka Głuszka, co będzie po 18 - my stawiamy że wygrają znowu i utrzymają fotel lidera.

EMERYCI RZESZÓW- DRUK PINGWINEK RZESZÓW godz. 18:15

Mecz 4 z 5 zespołem w tabeli. Jednak to drużyna gości, czyli sponsora Kamila Betleja miała już pauzę w rozgrywkach i są jeszcze bez straty punktów. Emerycu już przegrali ale nie byle z kim bo z mistrzowską Tęcza. Oba zespoły bedą chciały wygrać a to może być równoznaczne, że mecz zakończu się...remisem.

TĘCZA RZESZÓW- IDEO.PL godz. 19:00

Każdy inny wynik niż triumf teamu kierownika Rafała Pańczaka będzie mega niespodzianką.Jednak Ideo.pl stać na to jeżeli zagrają przez cały mecz na wyrównanym pozomie a szczególności w początkowej fazie meczu uda im się wyjść np na dwu bramkowe prowadzenie.

FC PROMIL KRASNE- PROJEKT LADY CHMIELNIK godz. 20:30

Na dobrą sprawę to jest mecz 5 ligowej Crasnovi z B-klasowym Chmielnikiem z dużych boisk trawiastych. Po 11-stu faworytem byliby zapewne gospodarze ale to jest orlik i tu się gra trochę inaczej. Projkekt w Extralidze jest trzeci natomiast Galicja zamyka tabelę ale drużyna trenera Dominika Muriasa zapewne wyciągnęła wnioski z dwóch porażek i wie że u rywali trzeba nawet podwójnie pokryć Skubę i jest szansa na pierwsze punkty. My jednak w to nie wierzymy.

1. EXTRALIGA

SC DRABINIANKA RZESZÓW- WALKIELONA RZESZÓW godz. 19:45

Drużyna Sylwestra Starosolskiego czyli gospodarze jak na razie są bez punktów ale w tym meczu staną przed szansą pokonania najmłodszej drużyny naszych rozgrywek ale żeby zdobyć jakiejś punkty muszą zagrac cały mecz na dobrm poziomie. Team Sławka Lasoty jak na razie jest na sinusiodzie raz wygrywa, raz przegrywa ...to co teraz remis?

SZAROTKA RZESZÓW-START BOREK STARY godz. 21:15

Na koniec meczowego dnia czeka nas hit  gdzie zostanie rozegrany mecz najprawdopodbniej o fotel lidera po 1 serii w lidze. Borek jest faworytem tego spotkania i im wystarczy remis aby utrzymać palmę pierwszeństwa ale Szarotka na ten mecz zapowiada wreszcie pełny skład i chce pokazać swoją moc, my uważamy że ich zapędy są jak na razie na papierze i Start zostanie bez straty punktów jak na razie. Stawiamy na dużo bramek.

Daniel Moskal

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij