http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-23 14:50:42

Klasa O Rzeszów: Rezerwy Resovii rozbiły Bratka Bratkowice [Podsumowanie 9. kolejki]

Drugi garnitur Pasiaków wbił pięć goli Bratkowi (fot. Radosław Kuśmierz)
Drugi garnitur Pasiaków wbił pięć goli Bratkowi (fot. Radosław Kuśmierz)
Za nami dziewiąta już seria gier w rzeszowskiej okręgówce, gdzie rezerwy Pasiaków pewnie Bratka. Drugi garnitur Stali zaś wygrał w Tyczynie, a Sawa ograła beniaminka.
 
Aramix Niebylec skromnie pokonał Sokół Sokołów Małopolski, a jedynego gola zdobył Artur Róg.
 
Identycznym wynikiem zakończył się mecz KS-u Stobierna ze Stalą Łańcut, a jedyne trafienie w 64. minucie zaliczył Tomasz Lech.
 
Sawa Sonina ograła ekipę Crasnovii Krasne, która po tym meczu spadła na czwarte miejsce. Wynik spotkania w 9. minucie otworzył Maciej Grad. Ostatnie słowo w tym meczu należało do gospodarzy, którzy w doliczonym czasie gry podwyższyli na 2-0, a do siatki trafił Grzegorz Słonina.
 
Stal II Rzeszów wygrała wyjazdowy mecz ze Strugiem Tyczyn, choć to miejscowi jako pierwsi wyszli na prowadzenie. Miało to miejsce w 34. minucie, a na listę strzelców wpisał się Bartosz Góra. Dwie minuty później wyrównał Daniel Ślesiński. Kolejne gole padły już po przerwie i wszystkie były autorstwa Stali, a z bramek cieszyli się Maciej Gielar i Konrad Kowal.
 
Druga drużyna Resovii rozbiła Bratka Bratkowice w niedzielne popołudnie. Gospodarze do przerwy prowadzili 3-0, a dublet ustrzelił Mateusz Kantor. Ponadto gola dołożył także Radosław Adamski. Pasiaki po przerwie dołożyły jeszcze dwie bramki autorstwa Karola Twardowskiego i Jakuba Kurka, dzięki czemu okazale wygrali ze swoim rywalem.
 
1-0 Mateusz Kantor (16)
2-0 Radosław Adamski (25)
3-0 Mateusz Kantor (45)
4-0 Karol Twardowski (71)
5-0 Jakub Kurek (90)

Wyniki meczów 9. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij