2019-09-23 15:51:32

Klasa O Jarosław: Orzeł Przeworsk bez straty gola w Zarzeczu [Podsumowanie 7. kolejki]

Orzeł tym razem zagrał na zero z tyłu (fot. archiwum)
Lider tabeli jarosławskiej okręgówki, a zarazem spadkowicz z czwartej ligi wciąż pozostaje jedyną drużyną bez straty punktu. MKS Radymno przyjął sześć goli od Biało-Czerwonych.

GKS Orły minimalnie uległ Granicy Stubno, a jedyną bramkę zdobył Patryk Pempuś w 78. minucie.

Roztocze Narol bezbramkowo zremisowało z Sanoczanką Święte.

Identycznym wynikiem zakończył się mecz Czarnych Pawłosiów z Łękiem Ostrów.

Biało-Czerwoni Kaszyce zdobyli sześć bramek w wyjazdowym meczu z MKS-em Radymno. Goście strzelanie rozpoczęli już w 2. minucie, a do siatki trafił Adrian Cyran. Kolejne trafienie dla ekipy z Kaszyc padło w 23. minucie za sprawą Michała Radwańskiego, a 180 sekund później gola na 0-3 zdobył Tomasz Stasiła. Przyjezdni w pierwszej odsłonie zdobyli jeszcze dwa gole po strzałach Marka Chwasty oraz Macieja Łacha. Po zmianie stron obie drużyny dołożyły jeszcze po bramce.

Zorza Zarzecze wysoko przegrała z Orłem Przeworsk. Dublet dla spadkowicza z czwartej ligi ustrzelił Hubert Bednarz, a po golu dołożyli Jacek Flis i Maciej Lech.

0-1 Jacek Flis (24)
0-2 Hubert Bednarz (38)
0-3 Maciej Lech (47)
0-4 Hubert Bednarz (80)