http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-23 20:42:12

Klasa O Dębica: Radomyślanka Radomyśl Wielki zamieniła się z Lechią Sędziszów Małopolski [Podsumowanie 8. kolejki]

Lechia Sędziszów Małopolski straciła fotel lidera (fot. archiwum)
Lechia Sędziszów Małopolski straciła fotel lidera (fot. archiwum)
Za nami ósma seria gier w dębickiej okręgówce, gdzie w sobotnie popołudnie nastąpiła zmiana na pozycji lidera. Lechia zamieniła się z Radomyślanką. Kamieniarz wygrał w Czerminie.
 
Czarnovia Czarna bezbramkowo zremisowała z Lechią Sędziszów Małopolski.
 
Kolorado Wola Chorzelowska po trafieniach Łukasza Wypaska, Bartłomieja Szalonego oraz Dawida Chruściela ograł na wyjeździe Chemik Pustków.
 
Victoria Ocieka skromnie pokonała Olchovie Olchowa, a jedyny gol padł w samej końcówce po strzale Dominika Kobosa.
 
Kamieniarz Golemki wygrał na wyjeździe z Victorią Czermin. Wynik w 16. minucie otworzył Janusz Wolański. Jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Po zmianie stron dwa gole dołożył Dariusz Kantor. Goście zdołali odpowiedzieć bramką Wojciecha Sobonia
 
Radomyślanka Radomyśl Wielki ograła na wyjeździe LKS Głowaczowa i została nowym liderem. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli jednak gospodarze, a miało to miejsce w 53. minucie gdy do siatki trafił Sebastian Knych. Radość zespołu z Głowaczowej trawała zaledwie 180 sekund, bowiem po tym czasie wyrównał Kamil Przybyło. Ten sam zawodnik sześć minut później ponownie trafił do siatki i to Radomyślanka w tym momencie była bliżej sięgnięcia trzech oczek. Przyjezdni dołożyli jeszcze dwa gole i wobec remisu Lechii oraz porażki zespolu z Czermina objęli oni prowadzenie w dębickiej okręgówce.
 
 
1-0 Sylwester Knych (53)
1-1 Kamil Przybyło (65) 
1-2 Kamil Przybyło (62) 
1-3 Bartłomiej Motyka (70) 
1-4 Jakub Szewczyk (85)

Wyniki meczów 8. kolejki:
 

Tabela klasy O Dębica:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij