https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-09-20 22:34:30

Bezbramkowy remis w starciu KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski z Siarką Tarnobrzeg

(fot.archiwalna)
(fot.archiwalna)
Siarka Tarnobrzeg bezbramkowo zremisowała w wyjazdowym meczu z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Bardziej zadowoleni z jednego punktu mogą być zdecydowanie goście - miejscowi nie popisali się w tym spotkaniu należytą skutecznością.
 
Drużynie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski nie sprawiało problemu tworzenie sytuacji podbramkowym. Sprawy zaczynały się komplikować bądź przy ostatnim, najważniejszym podaniu, bądź przy próbie strzału na bramkę rywala. Brakowała odpowiedniego wykończenia, oraz momentami nieco szczęścia.
 
Siarka Tarnobrzeg rozkręcała się z minuty na minutę. Podopieczni Grzegorza Opalińskiego próbowali tworzyć sytuacje ofensywne, ale zagrania, zazwyczaj na skrzydła, były niedokładne. A jeżeli już podanie znalazło adresata, to dośrodkowania w pole karne pozostawały wiele do życzenia.
 
W końcówce miejscowi chcieli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale im się to nie udało. KSZO pozostało na ósmym miejscu w tabeli, a Siarka Tarnobrzeg, która plasuje się na drugiej pozycji z szesnastoma punktami, odrobiła do liderujących rezerw Korony Kielce tylko jedno oczko.
 
 
 
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: Lipiec - Mężyk, Cheba, Imiołek, Burzyński, Persona, Rząsa, Worach, Chrzanowski, Dybiec, Chałas
Siarka Tarnobrzeg: Zoch - Lenartowski, Ropski, Janeczko, Pyrdek, Duda, Sulkowski, Kasperkiewicz, Kargulewicz, Józefiak, Głaz

Wyniki meczów 9. kolejki:

 

Tabela 3 ligi gr. IV:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

St 2019-09-21 12:43:14 3 2

Siarka A klasa

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij