http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-18 10:08:35

Zapowiedź: PGE Stal Mielec - GKS Tychy [WIDEO]

PGE Stal Mielec dziś rozegra zaległy mecz z GKS-em Tychy. Stawką tego pojedynku będzie powrót na fotel lidera Fortuna 1 ligi.
 
W środę 18 września rozegrane zostanie zaległe spotkanie 8. kolejki pomiędzy PGE Stalą Mielec a GKS-em Tychy. Wszystko w związku z przerwą reprezentacyjną oraz powołaniem na mecz zawodnika GKS-u.
 
- Musimy więcej powtarzalnych, dobrych fragmentów zabrać na mecz środowy. W Olsztynie przegraliśmy po kontrataku, do którego nie powinniśmy dopuścić. W środę musimy szukać więcej pozytywów, być powtarzalnym, szukać kolejnych argumentów w budowaniu gry bo przeciwnicy murują swoją połowę, trzeba być bardziej elastycznym i dopasować się do takiego sposoby gry przeciwnika - powiedział trener mielczan Artur Skowronek.

 
- Tychy są w dobrej formie, ale jeśli zagramy swoje to nie będzie problemu i z pewnością trzy punkty zostaną w Mielcu - powiedział z kolei Josip Soljić.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij