2019-09-15 21:17:33

Sokół Sieniawa obronił twierdzę. Wygrana z Hetmanem Zamość

(fot.archiwalna)
Sokół Sieniawa pokonał na własnym boisku Hetmana Zamość 2-1. Komplet punktów gospodarzom zapewnił w drugiej połowie Bartłomiej Buczek strzałem z punktu jedenastego metra. Pozwoliło to podopiecznym Ryszarda Kuźmy awansować na piąte miejsce w tabeli III ligi grupy IV!

Rezultat spotkania otworzył już sześć minut po jego rozpoczęciu Sebastian Brocki, który wykorzystał bardzo dobre podanie Damiana JędryasaHetman Zamość wyrównał na pięć minut przed końcem pierwszej połowy - autorem trafienie dla gości został Paweł Myśliwiecki. Na przerwę obie ekipy schodziły remisując, ale więcej z gry miał Sokół Sieniawa, który powinien był zdobyć jeszcze przynajmniej jednego gola w tym fragmencie spotkania.

Co się jednak odwlecze, to nie uciecze. Po godzinie gry strzał nożycami Sebastiana Brockiego zablokował ręką obrońca gości, w związku z czym podyktowany został rzut karny dla miejscowych. Pewnym egzekutorem okazał się być Bartłomiej Buczek, który tym samym zapewnił swojemu zespołowi komplet punktów.

Sokół Sieniawa po tym spotkaniu z 13 punktami zajmuje piąte miejsce w tabeli III ligi grupy IV. Hetman Zamość z 14 oczkami plasuje się na czwartej pozycji.

1-0 Sebastian Brocki 6'
1-1 Paweł Myśliwiecki 40'
2-1 Bartłomiej Buczek 62'

Sokół Sieniawa: Korziewicz – Kardyś, Padiasek, Burka, Drelich, Lis – Rogal (82' Majda), Jędryas, Ochał (82' Purcha), Brocki (90' Skała) – Buczek (68' Skrzypek)

Hetman Zamość: Sobieszczyk – Kanarek, Kursa, Żmuda, Kopyciński (81' Wacławek) – Buczek, Skoczylas (55' Koszel), Skiba (72' Olszak), Kycko, Myśliwiecki - Oziemczuk