2019-09-15 18:25:57

Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała z Avią Świdnik

(fot. archiwalna)
Wólczanka Wólka Pełkińska przegrała z Avią Świdnik 0-1. Podopieczni trenera Marcina Wołowca, którzy swoje domowe mecze rozgrywają na stadionie w Przeworsku, zanotowali tym samym drugą porażkę w sezonie.
Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w końcowych fragmentach pierwszej połowy. W 44. minucie na 0-1 trafił Wojciech Białek po podaniu Mateusza Ozimka. Jak się ostatecznie okazało, był to jedyny gol w tym spotkaniu. Wólczanka Wólka Pełkińska starała się wyrównać rezultat meczu, ale to Avia Świdnik wywiozła z Przeworska komplet punktów.

Wólczanka Wólka Pełkińska z dziesięcioma oczkami na koncie zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli III ligi grupy IV. Avia Świdnik, która po raz pierwszy wygrała w tym sezonie na wyjeździe, po dopisaniu trzech punktów plasuje się na dziewiątej pozycji z jedenastoma punktami.

0-1 Wojciech Białek 44'

Wólczanka Wólka Pełkińska: Kubik - Khorolskyi, Kocur, Olejarka, Kłos, Gul, Podstolak, Łazarz, Wrona, Tabor, Bury

Avia Świdnik: Szelong - Kuliga, Wójcik, Głaz, Białek, Mrozek, Maluga, Ozimek, Kukułowicz, Mykytyn, Prędota