http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-02 14:58:23

Klasa O Rzeszów: Szybkie gole ustawiły mecz w Sokołowie Małopolskim [Podsumowanie 6. kolejki]

Sokół zremisował z KS-em Stobierna (fot. Sokół Sokołów Małopolski)
Sokół zremisował z KS-em Stobierna (fot. Sokół Sokołów Małopolski)
Ten kto spóźnił się na mecz w Sokołowie Małopolskim niech żajuje bo prawdopodobnie przegapił wszystkie bramki. Szalony mecz w Soninie.
 
Bratek Bratkowice skromnie pokonał ekipę Strugu Tyczyn, a jedynego gola zdobył Freddy Normand w 34. minucie.
 
Błękit Żołynia w meczu wyjazdowym pewnie pokonał Orła Wólka Niedźwiedzka. Goście na prowadzenie wyszli w 17. minucie, a do siatki trafił Konrad Cupryś. Po zmianie stron ekipa Błękitu dołożyła jeszcze dwa gole, z których cieszył się Marcin Dudek.
 
Sawa Sonina rozegrała szalony mecz ze Strumykiem Malawa. Podopieczni Bartosza Madei, który otworzył wynik spotkania w 13. minucie, do przerwy prowadzili już 3-0. Ponadto na listę strzelców wpisali się Jakub Baran oraz Dawid Baran. Po zmianie stron miejscowi zgubili koncentrację, co wykorzystał Strumyk, zdobywając trzy gole w siedem minut autorstwa Damiana Biedy, Adama Pilipa i Damiana Tryczyńskiego. Strata trzeciej bramki mocno podrażniła gospodarzy, którzy 180 sekund później znów prowadzili za sprawą Piotra Krawczyka. Wynik spotkania ustalił w 78. minucie Szymon Wajda.
 
Sokół Sokołów Małopolski zremisował z KS-em Stobierna, a wszystkie bramki padły w pierwszych dziesięciu minutach, wobec czego ten kto się spóźnił na mecz, musiał być bardzo rozczarowany. Goście wyszli na prowadzenie już w 3. minucie, a do siatki trafił Kamil Jakubowski. Cztery minuty później wynik spotkania ustalił Sebastian Rodzeń.
0-1 Kamil Jakubowski (3)
1-1 Sebastian Rodzeń (7)

Wyniki meczów 6. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij