https://www.dikyspray.pl/


2019-09-02 16:38:54

Klasa O Jarosław: Promień Morawsko nowym wiceliderem [Podsumowanie 4. kolejki]

Płomień ograł Łęk i został nowym wiceliderem (fot. archiwum)
Płomień ograł Łęk i został nowym wiceliderem (fot. archiwum)
Lider z Przeworska po raz kolejny wygrał mecz, ale tym razem stracił bramkę. Płomień wykorzystał wpadkę Roztocza i wskoczył na drugą pozycję. Zeapół z Radymna wciąż ostatni.
 
MKS Radymno przegrał z Motorem Grochowce po bramkach Adriana Kazka i Michała Włocha.
 
LKS Skołoszów ograł Zorzę Zarzecze. Miejscowi na prowadzenie wyszli w 28. minucie, a do siatki trafił Wojciech Pilawa. Podopieczni Grzegorza Kubasa wynik meczu ustalili w samej końcówce, a z gola cieszył się Kamil Buczkowski.
 
W identycznym stosunku MKS Kańczuga pokonała Roztocze Narol, a na listę strzelców wpisali się Marcin Piątek i Daniel Ostrzywilk.
 
Orzeł Przeworsk zgarnął kolejne trzy oczka, jednak stracił bramkę, która padła w 23. minucie po strzale Grzegorza Dylewskiego. Wcześniej jednak piłkarze Grzegorza Sitka dwukronie pokonali golkipera Czarnych Pawłosiów, a do siatki trafiali Hubert Bednarz i Maciej Lech. Po zmianie stron wynik ustalił 20-letni napastnik Orła, dla którego był to drugie trafienie w tym meczu.
 
Plomień Morawsko pokonał Łęk Ostrów i został nowym wiceliderem jarosławskiej okręgówki. Przyjezdni na prowadzenie wyszli w 38. minucie za sprawą Marka Pajdy, a jednobramkowa zaliczka utrzymała się do przerwy. Cztery minuty po przerwie Łęk wyrównał, a do siarki trafił Kacper Trelka. Płomień w końcówce mocniej przycisnął i zdobył dwie bramki, a na listę strzelcow wpisali się Szymon Kuźniar i Marek Pajda.
 
0-1 Marek Pajda (38)
1-1 Kacper Trelka (49)
1-2 Szymon Kuźniar (82)
1-3 Marek Pajda (89)

Wyniki meczów 4. kolejki:

 

Tabela klasy O Jarosław:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij