2019-06-14 19:15:42

Postrzelali sobie na koniec. Piast Tuczempy wygrał u siebie z KS Legion Pilzno

( fot. Natalia Styś )
Dziś w Tuczempach ostatni swój mecz rozgrywały drużyny KS Legion Pilzno i Piast Tuczempy. 3pkt. zostały w Tuczempach, gospodarze mogą świętować.

Sezon zakończony, drużyny KS Legion Pilzno i Piasta Tuczempy mogą świętować. W dzisiejszym spotkaniu padło 6 goli - większość padła w drugiej połowie, kibice w Tuczempach mieli co oglądać.

Pierwsza bramka padła pod koniec pierwszej połowy. W 45. minucie Adrian Ślęzak dał prowadzenie swojej drużynie.

Po zmianie stron gola w 48. minucie na wyrównanie strzelił Rafał Noga po dobrym dogranu Łukasza Czuba.

Ten sam zawodnik - Rafał Noga dwie minuty później podwyższył wynik na 2-1 dla Piasta.

Zawodnicy z Pilzna chcieli odrobić szybko stratę i już w 59. minucie Sebastian Cichowski po dobrej akcji kolegów umieścił piłkę w siatce Grzegorza Żytniaka.

W 77. minucie po dobrej wrzutce w pole karne Łukasza Czuba i głową uderzał Hubert Więcek.

Na koniec spotkania drugą bramkę dla Piasta zdobył Hubert Więcek, podwyższając tym samym wynik na 4-2.

0-1 Adrian Ślęzak (45)
1-1 Rafał Noga (48)
2-1 Rafał Noga (50)
2-2 Sebiastian Cichowski (59)
3-2 Hubert Więcek (77)