https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2019-06-10 16:26:32

Klasa O Jarosław: Sanoczanka Święte i Start Pruchnik idą łeb w łeb [Podsumowanie 28. kolejki]

Sanoczanka Święte (zielone stroje) nie rezygnuje z awansu (fot. Adrianna Popkiewicz)
Sanoczanka Święte (zielone stroje) nie rezygnuje z awansu (fot. Adrianna Popkiewicz)
Drużyny z Świętego i Pruchnika nie odpuszczają i wciąż walczą o awans do czwartej ligi. Na dwie kolejki przed końcem w lepszej sytuacji jest Start, który wyprzedza Sanoczankę o punkt.
 
Czuwaj Przemyśl uległ Granicy Stubno. Goście po niespełna dwudziestu minutach prowadzili już 0-2 po bramkach Artura Lwa i Damiana Mikulca. Dwubramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy, a po zmianie stron goście szybko dołożyli jeszcze trzeciego gola autorstwa Igora Hajduka. Jedenaście minut później wynik meczu ustalił Kamil Folwarski.
 
Pogoń-Sokół Lubaczów pokonał MKS Radymno, a wynik meczu został ustalony w pierwszej połowie. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 12. minucie po strzale Dawida Poluchy, a jedenaście minut później było 2-0 po golu Damiana Ciska. Goście zdobyli kontaktowego gola w 33. minucie po trafieniu Damiana Kani. Rezultat przed przerwą ustalił Radosław Hojdak.
 
San Hurko/Hureczko wysoko przegrał ze Startem Pruchnik. Gole dla lidera jarosławskiej okręgówki zdobyli Dawid Bochnak, Waldemar Znamieńczyków, Viktor Yablonskiy oraz Dawid Tuleja.
 
Łęk Ostrów także nie miał szans w starciu z Sanoczanką Święte. Goście mimo że do przerwy prowadzili już 0-3 to pierwsza bramkę zdobyli dopiero w 30. minucie po strzale Krzysztofa Gawłowskiego. Kolejne gole były autorstwa Marcina Muchy i Huberta Bednarza w końcówce pierwszej odsłony. Szybko po zmianie stron honorowe trafienie zaliczył Tobiasz Duda. W 74. minucie było już 1-4 gdy gola zdobył Grzegorz Bruk, a 180 sekund później wynik ustalił Damian Kobrzyński.
0-1 Krzysztof Gawłowski (30)
0-2 Marcin Mucha (43)
0-3 Hubert Bednarz (45)
1-3 Tobiasz Duda (50)
1-4 Grzegorz Bruk(74)
1-5 Damian Kobrzyński (77)

Wyniki meczów 28. kolejki:

 

Tabela klasy O Jarosław:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Dyrma 2019-06-10 17:10:22 3 1

Ten czuwaj to dziadostwo jakich mało

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem