2019-05-26 17:03:39

Po ciężkim meczu Błękitni Ropczyce wygrali u siebie z Piastem Tuczempy

Błękitni Ropczyce ciężko walczyli aż wywalczyli swoje w meczu z Piastem Tuczempy i 3pkt. zostają w Ropczycach.

Kibice w Ropczycach obejrzeli ciekawe widowisko, padło aż albo tylko pięć goli.

Wynik spotkania otworzył w 13. minucie Hubert Siepierski. Na wyrównanie czekaliśmy zaledwie 18. minut w 31. minucie na 1-1 bramkę dla Tuczemp zdobył Hubert Więcek.

Ten sam zawodnik - Hubert Więcek 5 minut później zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu i dał prowadzenie drużynie Piasta.

Strate odrobił Mariusz Wiktor który w 59. minucie zdobył bramkę na 2-2. Wynik spotkania zakończył Hubert Siepierski, który w 75. minucie zdobył gola na wagę 3pkt.

1-0 Hubert Sierpski (13)
1-1 Hubert Więcek (31)
1-2 Hubert Więcek (36)
2-2 Mariusz Wikor (59)
3-2 Hubert Sierpski (75)

Błękitni Ropczyce : Albrycht - Darłak, Kalin, Siepierski, Kukla, Wiktor, Piwowar, Waszczuk, Kot, Cach, Majcher

Piast Tuczempy : Żytniak - Jaroch, Misiąg, Aab, Kloc, Czub, Czernysz, Sroka, Benc, Noga, Więcek

Sędziował : Dominik Paul ( Rzeszów )