http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-05-20 18:04:53

Klasa O Rzeszów: Jedność Niechobrz pokonała Głogovię Głogów Małopolski [Podsumowanie 26. kolejki]

Jedność Niechobrz (białe stroje) wydarła trzy punkty w samej końcówce (fot. archiwum)
Jedność Niechobrz (białe stroje) wydarła trzy punkty w samej końcówce (fot. archiwum)
Głogovia Głogów Małopolski odniosła porażkę w meczu z Jednością Niechobrz tracąc gola w doliczonym czasie gry. Potknięcie lidera wykorzystał TG Sokół Sokołów Małopolski i dzięki zwycięstwu w Żołynii zbliżył się do niego na 2 punkty.
 
Głogovia Głogów Małopolski ma pecha do końcówek meczów z Jednością Niechobrz. W rundzie jesiennej stracili trzy punkty dosłownie w ostatniej akcji meczu, natomiast w sobotę w ten sam sposób odnieśli drugą porażkę w rundzie wiosennej. Autorem zwycięskiego gola dla Jedności był Damian Szeliga.
 
Potknięcie Głogovii wykorzystał Sokół Sokołów Małopolski. Wicelider tabeli dzięki wygrał na wyjeździe z Błękitem Żołynia 2-1, mimo że jako pierwsi trafili gospodarze, bowiem w 9. minucie wynik otworzył Marek Sobuś. Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać, gdyż w 17. i 27. minucie Grzegorz Płonka pokonał bramkarza gospodarzy i zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.
 
Trwa niemoc Resovii II, która ostatni raz komplet punktów zaksięgowała 13 kwietnia. Tym razem silniejszy od drugiego zespołu Pasiaków okazał się zespół KS Stobierna, który wygrał 2-1.
 
Outsider rzeszowskiej okręgówki Włókniarz Rakszawa uległ przez własną publicznością KS-owi Zaczernie 1-3. Hat-trickiem popisał się Patryk Rusin.
 
Walczący o ligowy byt Strumyk Malawa zaledwie zremisował z Orłem Wólka Niedźwiedzka 2-2 i nie poprawił swojej sytuacji w ligowej tabeli. Bramki dla gospodarzy zdobyli Hubert Put i Adam Lew, zaś dla gości strzelali Mateusz Serafin i Mateusz Krasoń.
 
Festiwal strzelecki urządzili sobie gracze Sawy Sonina, którzy pokonali LKS Trzebownisko 6-1. Trzy bramki dla Sawy zdobył Grzegorz Słonina.
 
Wisłok Strzyżów wygrał u siebie 2-0 z Bratkiem Bratkowice i przybliżył się do utrzymania w lidze. Zwycięstwo gospodarzom zapewniły bramki Wojciecha Piechowiaka i Michała Durka.
 
Mecz Strugu Tyczyn z Błażowianką Błażowa został odwołany z powodu złego stanu boiska.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Awans 2019-05-21 09:29:39 0 0

Głogów powoli traci grunt pod nogami. kolejne porażki Sokół coraz bliżej do końca kluby będą walczyć, a przed Głogowem niewygodni przeciwnicy.
Jedna przegrana Głogowa i będzie przysłowiowy smród ;P

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij