2019-05-01 19:22:52

Piast Tuczempy pokonał Polonię Przemyśl. Gospodarze kończyli w dziewiątkę

Polonia Przemyśl przegrała 2-3 z Piastem Tuczempy. (fot. Polonia Przemyśl)
Piast Tuczempy wygrał z Polonią Przemyśl 3-2. Gospodarze skończyli mecz w dziewięciu.

Wynik spotkania dość szybko otworzyła drużyna z Polonii Przemyśl. W 3. minucie na 1-0 dla "przemyskiej barcelonki" gola zdobył Piotr Kuźniar.

Wyrównującą bramkę dla Piasta Tuczempy w 29. minucie zdobył Hubert Więcek. Jedenaście minut po zmianie stron zawodnik Polonii Przemyśl - Krystian Solarz został ukarany czerwoną kartką i gospodarze byli zmuszeni grać przez dobre 30 minut w dziesięciu.

W 64. minucie gola dającego prowadzenie zawodnikom Polonii strzelił Paweł Sedlaczek. Chwile później a dokładnie 9 minut Piast dobrze wykorzystuje rzut karny, a strzelał Jarosław Czernysz.

Kolejna dobra akcja Piasta zakończyła się golem w 77. minucie. Bramkę dla gości zdobył Hubert Więcek i zapewnił trzy punkty ekipie Marka Strawy.

Warto dodać, że poloniści kończyli mecz w dziewiątkę. W dolicoznym czasie gry Artur Kuźma zobaczył czerwoną kartkę.

1-0 Piotr Kuźniar (3)
1-1 Hubert Więcek (29)
2-1 Paweł Sedlaczek (64)
2-2 Jarosław Czernysz (73)
2-3 Hubert Więcek (77)