2019-05-01 19:32:53

Ekoball Stal Sanok ograła Orzeł Przeworsk. Bohaterem meczu został Mateusz Kuzio

Ekoball Stal Sanok (żółte stroje) pokonała Orła (fot. Karol Słomka)
Sanoczanie po golach w końcówce meczu pokonali podopiecnych Grzegorza Sitka i umocnili się na piątej pozycji.

Zdeterminowani piłkarze Orła Przeworsk przystąpili do spotkania z nożem na gardle, dzięki czemu do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis.

Po zmianie stron nadal goście stawiali trudne warunki zawodnikom Ekoballu Stali Sanok, jednak do tych w końcówce uśmiechnęło się szczęście.

Najpierw w 78. minucie Mateusz Kuzio otworzył wynik meczu, a dwanaście minut później podwyższył go. Zawodnik ten miał jeszcze dobrą okazję do skompletowania hat-tricka, lecz bramkarz Orła uprzedził sanockiego snajpera.

SS 2019-05-01 19:47:25

Brak ładu i składu w grze Stali. Mam nadzieję, że przyszły sezon zaczniemy z nowym lepszym trenerem i powalczymy o 3 ligę. W tym sezonie przegraliśmy wszystko

Ssman 2019-05-01 20:38:18

Ło wygroły my?? Łohohoho szkoda pinindzy na syndziego ale my wygroły dobrze że na.wino z jksem bydzie

do SS 2019-05-01 22:04:15

Sam się zmień, wynik adekwatny do składu i aktualnych możliwości organizacyjnych, co byś więcej chciał, jak oni nie potrfią na dwa metry prosto kopnąć, tego nawet Pan Lenczyk nie byłby w stanie ich nauczyć.

do chama op 2019-05-01 23:35:51

i gdzie dzis byles buraku???

~anonim 2019-05-02 10:20:06

Panie sędzio proszę sobie obejrzeć sytuację z rzutem karnym dla Orła którego Pan nie podyktował. Trudno sobie wyobrazić bardziej klarowna sytuację na rzut rzut karny.
Na filmie od 5:20
Link do skrótu.

:)))) 2019-05-02 13:19:25

Nie ośmieszaj się pajacu :))))

Do Anonim 2019-05-03 06:37:25

Drogi Panie Anonimie obejrzałem skrut meczu i nie stety nie dopatrzyłem się tam karnego o którym rozpisujecie się wszędzie . Rzut karny powinien być odgwizdany ale wcześniej dla Sanoka . Trzeba się cieszyć z tego że zakończyło się 2 -0 bo jak było by 4-0 to było by sprawiedliwie . Miłego pobytu w V lidze .