2019-05-01 18:55:21

Strzelanina w Gorzycach. Watkem Korona Bendiks Rzeszów rozstrzelała Stal Gorzyce

Piłkarze Watkem Korony Bendiks Rzeszów wypunktowali Stal Gorzyce (fot. Watkem Korona Bendiks Rzeszów)
Podopieczni Grzegorza Opalińskiego urządzili sobie w Gorzycach festiwal strzelecki pokonując miejscową Stal aż 1-5.

Piłkarze Stali Gorzyce chcieli zmazać plamę za sobotnią porażkę w Boguchwale, jednak zawodnicy Watkem Korony Bendiks Rzeszów mieli inne plany na to spotkanie. Rzeszowianie swój plan zaczęli już realizować w 8. minucie gdy do bramki strzeżonej przez Piotra Barana trafił Tomasz Walat.

Wyni ten utrzymał się do 42. minuty, gdy Jaromir Skiba podwyższył prowadzenie przyjezdnych. 120 sekund później było już 0-3, a z gola cieszył się Dawid Siudy.

Siedem minut po przerwie na 0-4 podwyższył Michał Bigus, jednak przyjezdni nie zamierzali się zatrzymywac. W 62. minucie po raz kolejny Baran musiał wyciągać piłkę z siatki, a pokonał go Dawid Przybyło.

W końcówce meczu honorową bramkę zdobyli gospodarze, a Grzegorz Szymanek ustalił wynik meczu.

0-1 Tomasz Walat (8)
0-2 Jaromir Sikba (42)
0-3 Dawid Siudy (44)
0-4 Michał Bigus (52)
0-5 Dawid Przybyło (62)
1-5 Grzegorz Szymanek (90)