2019-04-27 18:53:29

Piast Tuczempy - Wisłok Wiśniowa 1-1. Kamil Aab uratował remis w końcówce

Piast Tuczempy (biało-czarne stroje) uratował punkt w końcówce meczu z Wisłokiem Wiśniowa (fot. Radosław Kuśmierz / archiwum)
Piłkarze Piasta Tuczemy zremisowali 1-1 z Wisłokiem Wiśniowa w pojedynku 4 ligi podkarpackiej. Punkt dla gospodarzy w końcówce uratował Kamil Aab.

Pierwsza bramka w tym spotkaniu padła już na samym jego początku. Zaledwie dwie minuty po pierwszym gwizdku na listę strzelców wpisał się były zawodnik m.in. Stali Rzeszów Maciej Maślany dająć tym samym prowadzenie ekipie Wisłoka Wiśniowa.

Wynik 1-0 dla gości utrzymywał się prawie do samego końca. Dopiero w 89. minucie gola na wagę punktu dla miejscowych zdobył Kamil Aab.

Punkt w Tuczempach  pozwolił graczom Wisłoka Wiśniowa utrzymać trzecie miejsce, ale będące wyżej w tabeli Izolatora Boguchwała i Wisłoki Dębica wygrały swoje mecze zwiększając przewagę nad rywalem.

Piast Tuczempy natomiast wciąż zajmuje solidne szóste miejsce w tabeli 4 ligi podkarpackiej.

0-1 Maciej Maślany (2)
1-1 Kamil Aab (89)