https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2019-04-08 14:04:17

Klasa O Stalowa Wola: Sokół Kamień znowu stracił punkty. Stal II Stalowa Wola gromi w Skopaniu [Podsumowanie 20. kolejki]

Piłkarze Stali II Stalowa Wola pewnie wygrali z Wisanem Skopanie (fot. Radosław Kuśmierz)
Piłkarze Stali II Stalowa Wola pewnie wygrali z Wisanem Skopanie (fot. Radosław Kuśmierz)
Piłkarzom Marka Kusiaka powoli ucieka awans, bowiem tracą do liderujących rezerw Siarki już 7 punktów. Wicelider ze Stalowej Woli postrzelał w Skopaniu. Kolejne punkty zdobyła Rotunda Krzeszów.
 
Unia Nowa Sarzyna poległa w wyjazdowym meczu z LZS-em Ździary. Wynik meczu w 36. minucie otworzył Radosław Wojtas i do przerwy miejscowi prowadzili 1-0. Kwadrans po wznowieniu wyrównał Artur Łuczak, jednak dziewięć minut później wynik meczu ustalił Wojciech Sobiło.
 
Drugi garnitur Stali Stalowa Wola pewnie wygrał na wyjeździe z Wisanem Skopanie i już w pierwszej połowie ustawił sobie mecz. Po niespełna półgodzinie gry było już 0-3, a bramki dla Stali zdobyli Fryderyk Stasiak, Bartosz Grasza i Patryk Marut. Po przerwie zobaczyliśmy tylko jedną bramką, którą zdobył Marut w 77. minucie meczu.
 
Rezerwy Siarki Tarnobrzeg pokonały LKS Brzyska Wola, choć do przerwy to goście prowadzili za sprawą Damiana Wrony. Po przerwie to tarnobrzeżanie odwrócili losy spotkania, a dwa gole zdobył Michał Bierzało.
 
Ostatnia Rotunda Krzeszów wygrała z Pogonią Leżajsk 2-0, a bramki padały tylko w pierwszej połowie. Wynik meczu otworzył Szymon Jednacz w 9. minucie. Decydująca brąmkę w 35. minucie strzelił Klaudiusz Wnuk.
 
Sokół Kamień przegrał z Bukową Jastkowice 2-3. Goście tego meczu juz w pierwszej połowie wyszli na dwubramkowe prowadzenie po golach Pawła Kaczmarczyka i Jacka Partyki. Kwadrans po zmianie stron było 0-3, a drugą bramkę tego dnia zdobył Kaczmarczyk. Po chwili było już 1-3 po trafieniu Krzysztofa Smusza. Wynik spotkania ustalił Damian Kida w 80. minucie.
 
 
0-1 Paweł Kaczmarczyk (13)
0-2 Jacek Partyka (43)
0-3 Paweł Kaczmarczyk (60)
1-3 Krzysztof Smusz (64)
2-3 Damian Kida (80)

Wyniki meczów 20. kolejki:

 

Tabela klasy O Stalowa Wola:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Kibic 2019-04-08 15:40:11 0 1

Nie ucieka awans. Wystarczy że Siarka spadnie do trzeciej.

Ej 2019-04-08 22:03:25 0 0

Nie rozumiem dlaczego nadal w tabeli uwzględniana jest drużyna Jadach z bilansem 11 punktów. Przecież wszystkie mecze zostały anulowane ponieważ nie rozegrali połowy spotkań. Tak więc trzeba zmienić tabelę bo większość trzeba odjąć 3 punkty

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem