2019-04-04 16:21:52

Zapisz się na obóz piłkarski Akademii Celticu Glasgow

Już w lipcu tego roku w dwóch miejscowościach w Polsce odbędą się obozy piłkarskie z udziałem trenerów Akademii Celtic Glasgow. Jeszcze można się zapisać.
 
Taka inicjatywa to efekt współpracy ObozyPilkarskie.Pro oraz Keepermania.pl oraz Akademii Celticu Glasgow. Umowa o oficjalnym partnerstwie została podpisana w styczniu 2019 roku.
 
Współpraca polega między innymi na organizacji obozów w języku polskim i angielskim w Polsce oraz w Szkocji z udziałem trenerów Akademii Celtic Glasgow. Polscy zawodnicy będą mieli również okazję wyjechać na obozy skautingowe organizowane raz w roku przez słynny szkocki klub.
 
 
Obozy są skierowane do zawodników w wieku od 7 do 21 lat niezależnie od przynależności klubowej. Pierwsze czekają nas już w lipcu. Najpierw, w dniach 7-13 lipca 2019 w Staszowie koło Kielc, a później w dniach 14-20 lipca w Zielonce obok Warszawy.
 
Na obozach zawodnicy będą trenować według systemu szkolenia Akademii Celtic Glasgow pod okiem trenerów Celticu Glasgow oraz polskich asystentów. Obecny będzie także trener motoryczny, trener mentalny oraz fizjoterapeuta.
 
Wyróżnieni zawodnicy będą wylatywać raz w roku na obozy skautingowe Celtic Glasgow.
 
Więcej szczegółow o obozach znajdziecie na www.ObozyPilkarskie.Pro i www.Keepermania.pl oraz pod numerem telefonu 793-377-887.
 
 
 
 
 

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Maciek 2019-04-04 19:44:15

Robi wrażenie. Jaka cena?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij