https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2018-10-22 01:11:27

Klasa O Rzeszów: Włókniarz Rakszawa w końcu zwycięski. Przegrana lidera z Głogowa Małopolskiego

(fot.archiwum)
(fot.archiwum)
Włókniarz Rakszawa przerwał serię sześciu spotkań bez zwycięstwa i pokonał na własnym boisku LKS Trzebownisko 5-2. Pierwsza połowa takiego wyniku jednak nie zapowiadała.
 
Strzelanie w tym spotkaniu zaczęli goście - w 27.minucie dla zielono-białych strzelił Kamil Wilk, a trzy minuty później Kamil Pukała
 
Nowy trener gospodarzy Łukasz Kowal, który na stanowisku zastąpił Jana Rocheckiego, wstrząsnął swoimi podopiecznymi w przerwie, dzięki czemu w drugiej połowie kibice zgromadzeni w Rakszawie oglądali zupełnie inny zespół.
 
Kanonadę strzelecką w drugiej części gry rozpoczął w 52.minucie Patryk Sobuś, który dwadzieścia minut później strzelił swoją drugą, a drużyny trzecią bramkę. Wcześniej, w 63.minucie wynik na tablicy świetlnej wyrównał Grzegorz Buszta.
 
Dzieła zniszczenia dokończyli Artur Kadłubkiewicz w 72.minucie, oraz cztery potem z rzutu karnego Marcin Dziełak.
 
Dzięki trzem punktom w tym spotkaniu Włókniarz Rakszawa z 11 punktami plasuje się na  czternastej pozycję. Po piątej porażce w tym sezonie LKS Trzebownisko z 15 punktami zajmuje dziewiątą lokatę.
 
 
0-1 Kamil Wilk (27)
0-2 Kamil Pukała (30)
1-2 Rafał Sobuś (52)
2-2 Patryk Buszta (63)
3-2 Rafał Sobuś (72)
4-2 Artur Kadłubkiewicz (72)
5-2 Marcin Dziełak (76)
 
Lider z Głogowa Małopolskiego dośc niespodziewanie uległ Wisłokowi Strzyżów 0-1. Druga drużyna Resovii rozgromiła na wyjeździe Błękit Żołynia 0-4, a Sawa Sonina podzieliła się punktami z Sokołem Sokołów Małopolskim.

Wyniki meczów 12. kolejki:

 

Tabela klasy O Rzeszów:
 


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

tomziom 2018-10-22 08:45:56 0 0

Ojojoj ile baboli. Patryk Sobuś i Grzegorz Buszta :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij