2018-09-22 16:57:00

Radomiak Radom strzelił pięć bramek Resovii

Podobne tematy 2 liga Resovia Radomiak Radom
Radomiak Radom ograł Resovię w 11. kolejce 2 ligi. Radomiak tym samym przerwał serię trzech zwycięstw z rzędu ekipy Szymona Grabowskiego.

Radomiak Radom już po kwadransie gry prowadził z Resovią. Pierwszą bramkę w tym meczu strzelił Damian Szuprowski, który dostał podanie od Leandro i wykorzystał błąd jednego z obrońców "Pasiaków".

Po pół godzinie gry gospodarze prowadzili już 2-0. Drugą bramkę strzelił Leandro. Portugalski napastnik Radomiaka dostał podanie prostopadłe i w sytuacji sam na sam nie dał najmniejszych szans Bartłomiejowi Bankowi. Takim wynikiem zakonczyła się pierwsza połowa meczu.

Resovia po zmianie stron próbowała odwrócić losy pojedynku, ale nie był to najleszy występ podopiecznych Szymona Grabowskiego. Dopiero osiem minut po zmianie stron przyjezdni oddali pierwszy celny strzał na bramkę Artura Halucha.

Obie ekipy jeszcze próbowały zdobyć bramki, ale sztuka ta powiodła się tym gospodarzom, którzy dwukrotnie pokonali bramkarza "Pasiaków".

W 79. minucie meczu Maciej Filipowicz zdobył trzecią bramkę dla Radomiaka. Dwie minuty później piłkę pod poprzeczką bamki Resovii umieścił Leandro po asyście Rafała Makowskiego.

W doliczonym czasie gry Patryk Winsztal zdobył piątą bramkę dla gospodarzy i ustalił wynik spotkania na 5-0.

1-0 Damian Szuprowski (17)
2-0 Leandro (30)
3-0 Maciej Filipowicz (79)
4-0 Leandro (82)
5-0 Patryk Winsztal (90+2)