2018-09-20 09:41:37

Klasa O Dębica: Pogrom rezerw Stali Mielec w meczu na szczycie [Podsumowanie 6. kolejki]

Podobne tematy Klasa O Dębica
Rezerwy Stali Mielec rozgromiły Victorię Czermin (fot. Victoria Czermin)
Rezerwy Stali Mielec kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i nawet nie myślą by się zatrzymywać. W meczu na szczycie rozgromili niedawnego wicelidera Victorię Czermin.

Lechia Sędziszów Małopolski bezlitosna dla Monisu Bielowy. Strzelanie już w 16. minucie rozpoczął Jakub Makuch, a trzy minuty później Damian Kirilov podwyższył na 0-2 i wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Lechia dołożyła jeszcze dwie bramki i powoli zaczyna piąć się w górę tabeli.

Płomień Zagorzyce wykorzystał porażkę Victorii Czermin i wskoczył na fotel wicelidera okręgówki. W pierwszej połowie był remis, bowiem po bramce zdobyli Łukasz Motyka i Sebastian Pisarek. Po przerwie w Wiewiórce było już tylko show Pawła Chudyby, który ustrzelił hat-tricka.

W Czerminie miało miejsce spotkanie na szczycie, bowiem lider Stal II Mielec mierzyła się z Victorią Czermin. Goście prowadzili do przerwy już 0-3 za sprawą Szymona Sobczaka, Łukasza Seweryna i Arkadiusza Górki. Po zmianie stron po bramce dołożyli Szymon Sobczak i Leandro. Honorowe trafienie dla Victorii Czermin padło łuperm Wojciecha Sobonia w 78. minucie, który ustalił wynik meczu.

0-1 Szymon Sobczak (13)
0-2 Łukasz Seweryn (21)
0-3 Arkadiusz Górka (45)
0-4 Szymon Sobczak (52)
0-5 Leandro (62)
1-5 Wojciech Soboń (78)

Victoria Czermin: Sowa - Strycharz (87. Sipior), Abramowicz, Bugaj, Dubiel, Kłos, Krężel (70. A. Trzpis), Polak, Soboń, Świst, J. Trzpis (83. Czaja)

Stal II Mielec: Słysz - Seweryn, Górka, Kiercz, Sobczak, Gancarczyk (84. Więcław), Leandro, Duszkiewicz (75. Knauber), Goliasz, Mazur, Puzon