2018-08-16 11:48:33

Piast Tuczempy wygrał z Watkem Koroną Rzeszów

Korona Rzeszów drugi raz z rzędu traci aż trzy bramki, tym razem z Piastem Tuczempy. (fot. Korona Rzeszów)
Watkem Korona Rzeszów przegrała z Piastem Tuczempy w pierwszym meczu na własnym stadionie w 4 lidze podkarpackiej. Drugi raz z rzędu podopieczni Zdzisława Napieracza stracili aż trzy bramki.

Już po kwadransie gry Piast Tuczempy prowadził z Watkem Koroną Rzeszów 1-0. Premierową bramkę w tym spotkaniu zdobył Damian Demski. Taki wynik utrzymał do końca pierwszej połowy.

Cztery minuty po zmianie stron Łukasz Tyrawski podwyższył prowadzenie przyjezdnych, a nieco ponad dziesięć minut później Demski zdobył trzecią bramkę dla Piasta.

Ekipę prowadzoną przez Zdzisława Napieracza stać było jedynie na gola honorowego, którego autorem był Eryk Sarzyński. Tym samym drugi raz z rzędu Korona Rzeszów traci aż trzy bramki w meczu, jednak tym razem rzeszowianie nie zdobyli żadnych punktów.

0-1 Damian Demski (15)
0-2 Łukasz Tyrawski (49)
0-3 Damian Demski (60)
1-3 Eryk Sarzyński (87)