2018-08-04 20:22:00

Resovia zdobyła pierwszy punkt w 2 lidze. Remis z Gryfem Wejherowo

Podobne tematy 2 liga Gryf Wejherowo Resovia
Resovia w końcu zdobyła pierwszy punkt w 2 lidze. "Pasiaki" zremisowały z Gryfem Wejherowo, choć 50 minut grały o jednego zawodnika mniej.

Początek spotkania był bardzo niemrawy. Ani jedna, ani druga drużyna nie potrafiła stworzyć sobie sytuacji podbramkowej. Pierwszy celny strzał zawodników Resovii zakończył się bramką.

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, najprzytomniej w polu karnym Gryfu Wejherowo zachował się Bartłomiej Buczek i otworzył wynik tego meczu. W 39. minucie meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Piotr Frankiewicz.

Po zmianie stron do zdecydowanych ataków ruszyli goście, długo jednak nie mogli sforsować defensywy Resovii, a nawet jak im się udało to na posterunku był Wojciech Daniel. Dopiero w 76. minucie Krzysztof Wicki zdobył wyrównująca bramkę.

Później kolejne sytaucję tworzyli sobie goście, ale wynik tego meczu już się nie zmienił.

0-1 Bartłomiej Buczek (38)
1-1 Krzysztof Wicki (76)