Gracze Stali Gorzyce (białe koszulki) już 11 lipca spotkają się na pierwszym treningu.
Beniaminek czwartej ligi - Stal Gorzyce już 11 lipca powróci do treningów. Trenerem ekipy z Gorzyc będzie Tomasz Rychel.
Nowym szkoleniowcem Stali Gorzyce został Tomasz Rychel. Ekipa z Gorzyc w planach ma rozegranie 4 sparingów z m.in. Słowianinem Grębów i juniorami Stali Stalowa Wola. Poniżej pełny harmonogram przygotowań.
Plan przygotowań Stali Gorzyce (lato 2018):
11.07 Pierwszy trening
18.07 Klimontowianka Klimontów
21.07 Słowianin Grębów
28.07 Alit Ożarów
4.08 Stal Stalowa Wola (Juniorzy)
Czytaj także
2018-02-24 17:45
Stal Rzeszów wygrała z Wisłoką Dębica 4-0
2018-02-24 13:56
Bezbramkowy remis Stali Mielec z FK Poprad
Komentarze
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.
































_1776713266.png)




























