2018-04-18 20:42:00

Siarka Tarnobrzeg przegrała z GKS-em Bełchatów. To już czwarta porażka z rzędu

Siarka Tarnobrzeg uległa GKS-wi Bełchatów 2-4 na własnym stadionie w zaległym meczu 21. kolejki 2 ligi.

GKS Bełchatów objął prowadzenie już w 1. minucie meczu. Gola dla gości strzelił Dawid Flaszka. Kolejny cios goście wyprowadzili w 28. minucie spotkania. Drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Piotr Giel.

Cztery minuty później ten sam zawodnik strzelił kolejną bramkę i po nieco pół godzinie gry Siarka Tarnobrzeg przegrywała 0-3. W 33. minucie spotkania padła honorowa bramka dla "Żółto-czarnych". Niefotunna interwencją Filip Kendzia skierował piłkę do własnej bramki i było 1-3.

Sześć minut później Mateusz Broź pewnie wykorzystał rzut karny i Siarka złapała kontakt z popularnymi "Brunatnymi". W 40. minucie Piotr Giel skompletował hat-tricka i na tablicy wyników na stadionie w  Tarnobrzegu było 2-4.

W drugiej odsłonie tego spotkania nie padły już bramki. Siarka Tarnobrzeg przegrała czwarty mecz z rzędu i zaledwie 8. w tabeli 2 ligi.

0-1 Dawid Flaszka (1)
0-2 Piotr Giel (28)
0-3 Piotr Giel (32)
1-3 Filip Kendzia (33-samobójcza)
2-3 Mateusz Broź (39-rzut karny)
2-4 Piotr Giel (40)