2017-06-26 12:46:15

Klasa O Krosno. Wygrana Ekoball Stali Sanok na koniec rozgrywek

Ekoball Stal Sanok od nowego sezonu będzie grać w 4 lidze. (fot. Tomasz Sowa / archiwum)
Ekoball Stal Sanok wygrał 5-0 z Górnikiem Strachocina na koniec rozgrywek i przypieczętował awans do 4 ligi podkarpackiej. Wygraną odniosły Markiewicza Krosno i Przełęcz Dukla. Kotwica Korczyna pokonał 3-1 Iskrę Przysietnica.

Ekoball Stal Sanok rozprawił sie z Górnikiem Strachocina 5-0. Sanoczanie nie zwalniają tempa, mimo że od kilku kolejek są już pewni awansu do 4 ligi.

Już w... 9 sekundzie gry Dawid Romerowicz strzelił na 1-0. Prawdopodobnie jest to najszybciej zdobyta bramka w historii Stali Sanok.

Osiem minut później było 2-0 za sprawą Mateusza Kuzio, a chwilę później kolejną bramkę dla gospodrzy zdobył Bartosz Sieradzki. Tuż przed przerwą Mateusz Kuzio podwyższył na 4-0 dla Ekoball Stali Sanok.

Wynik spotkania w 64. minucie gry ustalił Dawid Romerowicz. 5-0 to najniższy wymiar kary, ponieważ podopieczni Roberta Ząbkiewicza, co chwilę marnowali dogodne sytuacje.

W innym meczu piłkarze Markiewicza Krosno wygrali 3-1 z LKS-em Skołyszyn, czym przypięczętowali udaną rundę w ich wykonaniu i najwyższe w historii klubu 7. miejsce w klasie O Krosno.

Partyzant Targowiska rozgromił LKS Długie 8-1 i zapewnił sobie trzecią pozycję na koniec sezonu, czwarte miejsce zajęła Przełęcz Dukla, która pokonała Naftę Jedlicze 3-0.

Drugi w tabeli Przełom Besko nie mógł pożegnać się z kibicami, ponieważ zawodnicy Szarotki Uherce nie dotarli na stadion i prawdopodobnie Przełom wygra to spotkanie walkowerem.