2017-05-04 14:28:03

Cenny punkt Cosmosu Nowotaniec w Świdniku

Cosmos Nowotaniec w czerwonych strojach (fot. Marcin Herbut / archiwum)
Cosmos Nowotaniec zremisował 1-1 w wyjazdowym meczu 3 ligi gr. IV z Avią Świdnik.

Piłkarze prowadzeni przez Mateusza Krawczyka i Łukasza Krzysztonia przegrywali 0-1 po trafieniu Krystiana Mroczka. Zawodnicy Avii Świdnik wyszli na prowadzenie w 17. minucie meczu.

Kilka minut później do wyrównania doprowadził Piotr Laskowski i wynik ten utrzymał si już do końca spotkania.

Gracze Cosmosu Nowotaniec przerwali tym samym serię czterech porażek z rzędu. Niestety ich sytuacja cały czas jest bardzo trudna - zajmują dopiero 15. miejsce w tabeli 3 ligi grupy IV.

1-0 Krystian Mroczek (17)
1-1 Piotr Laskowski (24)

Avia Świdnik: Zolech - Mazurek, Maciejewski, Szymala (37. Wołos), Dykyyj, Mroczek, Orzędowski, Piekarski, Czułowsi (55. Jeleniewski), Sołdecki, Białej (74. Skowroński).

Cosmos Nowotaniec: Krawczyk - Michał Misiak, Majka, Sobota, Pluskwik, Marcin Misiak (61. Łeń), Krzysztoń, Maślejak, Rak, Laskowski (87. Natkaniec), Zarzyka.

Sędziował: Grzegorz Jabłoński (Kraków).
Żółte kartki: Mroczek - Rak.