2017-05-04 16:09:01

Sokół Sieniawa nie dał szans Stali Gorzyce

Sokół Sieniawa (na zielono) wykorzystał atutu własnego boiska (fot. Archiwum)
Spadkowicz z 3 ligi, Sokół Sieniawa, pewnie wygrał z beniaminkiem rozgrywek – Stalą Gorzyce w meczu 27. kolejki podkarpackiej 4 ligi.

Stal Gorzyce przyjechała do Sieniawy mocno osłabiona. Trener Janusz Hynowski miał problem z młodzieżowcami.

Było to widać na boisku. Sokół Sieniawa wyszedł na prowadzenie już w pierwszej minucie spotkania. Wynik otworzył Wojciech Tołpa. Tuż po przerwie podwyższył Sebastian Padiasek, a Stal nie miała za wielu okazji na odpowiedź.

W dalszej części meczu Sokół Sieniawa zdobył kolejne dwie bramki. Na listę strzelców wpisali się Dawid Natek i Kamil Lipniarski. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 4-0.

1-0 Wojciech Tołpa (1)
2-0 Sebastian Padiasek (47)
3-0 Dawid Gnatek (57)
4-0 Kamil Lipniarski (70)

Sokół Sieniawa: Korziewicz – Kardyś, S. Padiasek Sywyj, M. Padiasek, Stefan, Wilusz (38. Kalin), Bursztyka (70. Lipniarski), Flis (73. Czyrny), Tołpa, Gnatek.

Stal Gorzyce: Firman – D. Idec (82. Wojtanowski), Winiarski, Machowski , K. Idec (78. Hynowski), Świąder (78. Jędral), Rutyna, Sierżęga, Bernaś, Korzonek, Szymanek.

Sędziował: Jakub Kozner (Krosno).
Żółte kartki: Czyrny – Sierżęga.