2016-05-01 16:27:11

Sokół Nisko rozbił Jedność Niechobrz. Klasyczny hat-trick Damiana Judy

Damian Juda (w zielonym stroju) ustrzelił klasycznego hat-tricka (fot. Natalia Styś / archiwum)
Piłkarze Sokoła Nisko wygrali na wyjeździe z Jednością Niechobrz 5-0. Klasycznego hat-tricka skompletował Damian Juda.

Gracze Sokoła Nisko wyszli na prowadzenie w 20. minucie spotkania po trafieniu Wojciecha Tyczyńskiego. Jeszcze przed przerwą na 2-0 dla gości podwyższył Michał Serafin.

Druga połowa należała do Damiana Juda. Najlepszy strzelec Sokoła Nisko wpisał się na listę strzelców trzykrotnie kompletując tym samym klasycznego hat-tricka.