2016-04-24 11:05:20

LKS Pisarowce bezbramkowo zremisował z Bukową Jastkowice

LKS Pisarowce (białe stroje) zremisował u siebie z Bukową Jastkowice (fot. Krzysztof Lubomski)
LKS Pisarowce podzielił się punktami w meczu u siebie z Bukową Jastkowice. Spotkanie rozegrane w ramach 21. kolejki rzogrywek 4 ligi podkarpackiej zakończyło się wynikiem 0-0.

Do spotkania w roli faworyta przystąpili miejscowi. Przed meczem wydawać się mogło, że atut gry na własnym stadionie i znacznie wyższa pozycja w tabeli zwiastują łatwe zwycięstwo LKS-u Pisarowce. Tak się jednak nie stało.

Pierwsza połowa przebiegła niezwykle emocjonująco. W 9. minucie po strzale Piotra Młynarczyka piłka uderzyła w poprzeczkę spadając na linie bramkową, a z niej wybili ją zawodnicy LKS-u Pisarowce. Kolejne sytuacje to próbka umiejętności miejscowych. Dwie fenomenalne okazje zmarnował Fabian Pańko. Niedługo po nim w sytuacji sam na sam z bramkarzem pomylił się Tomasz Kasperkowicz uderzając obok słupka. Do przerwy wynik niezmiennie pozostał remisowy.

W drugiej części znów przewagę mieli gospodarze, którzy kontrolowali pole gry. Dogodnych sytuacji na gola zamienić jednak nie potrafili. Swoje próby mieli  Karol Adamiak, Jakub ZąbkiewiczSebastian Sobolak lecz bez rezultatu. W 90. minucie akcji na wagę trzech punktów wykończyć nie umieli piłkarze Bukowej Jastkowice. Instynktownie w polu karnym zachował się Piotr Hajduk ratując tym samym remis dla swojego zespołu.

LKS PISAROWCE - BUKOWA JASTKOWICE 0-0

LKS Pisarowce: Hajduk - Sobolak, Lorenc, Kumah-Doe (88. Domarski), Jaklik, Adamiak Karol, Sikorski, Pańko (77. Lisowski), Kokocz, Kasperkowicz, Adamiak Kamil (62. Ząbkiewicz).

Bukowa Jastkowice: Fabianowski - Kotwica, M. Warzocha, J. Partyka(90. Siudzik), M. Partyka, Bartnik (90. Wołoszyn), Watras, Brzeziński, Tokarczyk (88. Kwiatkowski), Młynarczyk, Kaczmarczyk.

Sędziował: Sebastian Godek (Rzeszów). Żółte kartki: Karol Adamiak, Kasperkowicz - M. Partyka. Widzów: 100.