2016-04-02 17:14:30

Polonia Przemyśl wygrała z Hetmanem Zamość. Piotr Krzanowski bohaterem meczu

Piotr Krzanowski (na zdjęciu w trakcie interwencji) pomógł Polonii Przemyśl wygrać z Hetmanem Zamość (fot. archiwum)
Polonia Przemyśl wygrała przed własną publicznością z AMSPN Hetmanem Zamość 1-0 (0-0).

Przemyska "Barcelonka" była zdecydowanym faworem meczu z ostatnim w tabeli Hetmanem Zamość. Swoją wyższość nad rywalem udowodniła jednak dopiero w drugiej połowie spotkania.

W 61. minucie pomocnik Patryk Tur dał miejscowym upragnione prowadzenie.

Do końca meczu było sporo czasu i Hetman nie był na straconej pozycji. Polonia, która lubi tracić gole w końcówce, może mówić o sporym szczęściu.

W 89. minucie bramkarz miejscowych - Piotr Krzanowski - obronił rzut karny wykonywany przez Mychajło Kaznokha i kibice Polonii mogli świętować.

POLONIA PRZEMYŚL - AMSPN HETMAN ZAMOŚĆ 1-0 (0-0)