2016-04-02 17:51:14

Siarka Tarnobrzeg przełamała się i pokonała Legionovię Legionowo 2-0

W meczu 24. kolejki II ligi Siatka Tarnobrzeg pokonała przed własną publicznością Legionovię Legionowo 2-0. Tarnobrzeżanie przerwali serię trzech porażek z rzędu.

Gnębiona kontuzjami Siarka Tarnobrzeg bardzo chciał wygrać sobotni mecz Legionovią Legionowo. Wszystko układało się bardzo dobrze. W pierwszej połowie nie było goli.

W 59. minucie kibice Siarki mogli skakać ze szczęścia, bo gola na 1-0 strzelił Jakub Wróbel.  Miejscowi wytrzymali ataki gości, a sami w 86. minucie wyprowadzili ostateczny cios. Wynik spotkania na 2-0 dla Siarki ustalił Dorian Buczek.

Zapis relacji na żywo: Siarka Tarnobrzeg - Legionovia 2-0

SIARKA TARNOBRZEG - LEGIONOVIA LEGIONOWO 2-0 (0-0)

1-0 Wróbel (59)
2-0 Buczek (86)