Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski rozegranego w ramach 1. kolejki - Dębica > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Olchovia Olchowa vs. Lechia Sędziszów Małopolski, informacje o pozostałych meczach 1. kolejki - Dębica > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.

1. kolejka - Dębica > Klasa Okręgowa
2019-08-10, godz. 17:00

Olchovia Olchowa

1

Lechia Sędziszów Małopolski

0
3'

Patryk Łagowski

1 - 0

17'

Krystian Branas

24'

Oskar Ćwiczak

47'

Jakub Lesiński

63'
64'

Jakub Wojdon

67'

Marcin Franczyk

Kamil Potwora

67'

Jakub Makuch

67'
69'

Bartłomiej Zapał

Stefan Osztreicher

72'

Paweł Godek

74'

Piotr Gomułka

85'

Dębica > Klasa Okręgowa: Olchovia Olchowa - Lechia Sędziszów Małopolski (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-08-10 Olchovia Olchowa 1 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski Dębica > Klasa Okręgowa
2019-03-23 Lechia Sędziszów Małopolski 1 - 1 Olchovia Olchowa Dębica > Klasa Okręgowa
2017-11-11 Lechia Sędziszów Małopolski 4 - 0* Olchovia Olchowa Dębica > Klasa Okręgowa

16 LKS Wiewiórka 15 0 0 0 15 16 61 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka