Statystyki meczu: Unia Korniaktów - Herkules Trzebuska

Zobacz też: Terminarze Statystyki

19. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2019-05-26, godz. 14:00

Unia Korniaktów

3

Herkules Trzebuska

5
6'

Jakub Piwowarski

1 - 0

       

       

1 - 1

Łukasz Marszał

7'
20'

Jakub Piwowarski

2 - 1

       

       

Łukasz Marszał

22'

       

2 - 2

Łukasz Marszał

31'
52'

Jakub Piwowarski

       

       

2 - 3

Hubert Chorzępa

60'
63'

Kamil Bartnik

       

       

2 - 4

Mateusz Kot

63'

       

2 - 5

Hubert Chorzępa

67'
67'

Mikołaj Kogut

       

90'

Jakub Piwowarski

3 - 5

       

       

Michał Krzanowski

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2019-09-22 Unia Korniaktów 3 - 1 Herkules Trzebuska Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2019-05-26 Unia Korniaktów 3 - 5 Herkules Trzebuska Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2018-10-14 Herkules Trzebuska 0 - 1 Unia Korniaktów Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2018-04-22 Herkules Trzebuska 4 - 0 Unia Korniaktów Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2017-09-03 Unia Korniaktów 0 - 3 Herkules Trzebuska Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2017-04-02 Herkules Trzebuska 5 - 0 Unia Korniaktów Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2016-08-21 Unia Korniaktów 2 - 3 Herkules Trzebuska Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2016-05-08 Unia Korniaktów 2 - 2 Herkules Trzebuska Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2015-09-20 Herkules Trzebuska 3 - 1 Unia Korniaktów Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2015-06-14 Unia Korniaktów 1 - 0 Herkules Trzebuska Rzeszów > Klasa B, gr. IV
2014-11-02 Herkules Trzebuska 1 - 1 Unia Korniaktów Rzeszów > Klasa B, gr. IV

Inne mecze z tej kolejki

Astra Medynia Głogowska 3 - 1 Brzeg Białobrzegi
Palkovia Palikówka 5 - 2 Las Zalesie
Głuchowianka Głuchów 1 - 2 Sitowianka Budy Łańcuckie
Unia Korniaktów 3 - 5 Herkules Trzebuska
KS Smolarzyny 3 - 5 LKS Łąka
Rzemieślnik Strażów 1 - 4 Dąb Kosina

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Astra Medynia Głogowska 22 54 17 3 2 65 21 44
2 Dąb Kosina 22 52 17 1 4 74 29 45
3 Unia Korniaktów 22 44 14 2 6 51 45 6
4 Palkovia Palikówka 22 41 13 2 7 58 38 20
5 Sitowianka Budy Łańcuckie 22 36 11 3 8 43 41 2
6 LKS Łąka 22 34 11 1 10 55 58 -3
7 Herkules Trzebuska 22 34 11 1 10 48 41 7
8 Brzeg Białobrzegi 22 32 10 2 10 53 47 6
9 Rzemieślnik Strażów 22 26 7 5 10 37 46 -9
10 Głuchowianka Głuchów 22 12 3 3 16 24 52 -28
11 Las Zalesie 22 9 2 3 17 29 70 -41
12 KS Smolarzyny 22 8 2 2 18 22 71 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka