Statystyki meczu: Start Lubenia - Sokół Grodzisko

Zobacz też: Terminarze Statystyki

26. kolejka - Rzeszów > Klasa B, gr. II
2019-06-16, godz. 14:00

Start Lubenia

1

Sokół Grodzisko

0

       

Damian Paruch

38'
63'

Damian Dymek

       

67'

Sławomir Szkoła

       

       

Bartosz Paruch

70'
73'

Patryk Sakowski

       

80'

Piotr Smalarz

       

       

Arkadiusz Grodzki

80'
81'

Dawid Kalembkiewicz

1 - 0

       

       

Jakub Walczyk

82'

       

Damian Paruch

90+'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-09-11 Sokół Grodzisko 2 - 1 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2021-05-23 Sokół Grodzisko 4 - 1 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2020-10-04 Start Lubenia 4 - 3 Sokół Grodzisko Rzeszów > Klasa B, gr. II
2019-10-13 Sokół Grodzisko 2 - 3 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2019-06-16 Start Lubenia 1 - 0 Sokół Grodzisko Rzeszów > Klasa B, gr. II
2018-11-11 Sokół Grodzisko 2 - 2 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2018-06-16 Start Lubenia 2 - 1 Sokół Grodzisko Rzeszów > Klasa B, gr. II
2018-05-02 Sokół Grodzisko 4 - 6 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2017-05-07 Sokół Grodzisko 1 - 1 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2016-09-25 Start Lubenia 2 - 2 Sokół Grodzisko Rzeszów > Klasa B, gr. II
2016-04-10 Sokół Grodzisko 3 - 0 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2015-08-30 Start Lubenia 1 - 2 Sokół Grodzisko Rzeszów > Klasa B, gr. II
2015-04-19 Sokół Grodzisko 0 - 3 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2014-08-31 Start Lubenia 2 - 0 Sokół Grodzisko Rzeszów > Klasa B, gr. II
2014-04-19 Sokół Grodzisko 1 - 4 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2013-09-01 Start Lubenia 2 - 3 Sokół Grodzisko Rzeszów > Klasa B, gr. II
2011-05-01 Sokół Grodzisko 3 - 0 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II
2010-09-05 Start Lubenia 2 - 5 Sokół Grodzisko Rzeszów > Klasa B, gr. II
2010-05-02 Start Lubenia 3 - 3 Sokół Grodzisko Rzeszów > Klasa B, gr. II
2009-09-13 Sokół Grodzisko 3 - 0 Start Lubenia Rzeszów > Klasa B, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Orły Pstrągówka 3 - 5 Grunwald Połomia
Huragan Kozłówek 2 - 6 Albatros Szufnarowa
Grunwald II Rzeszów 1 - 2 KS Godowa
Start Lubenia 1 - 0 Sokół Grodzisko
Płomyk Lutoryż 0 - 9 Diament Pstrągowa
Grom Mogielnica 2 - 1 Novi Nosówka

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Grom Mogielnica 24 58 19 1 4 75 26 49
2 Diament Pstrągowa 24 56 18 2 4 115 35 80
3 Novi Nosówka 24 56 18 2 4 99 24 75
4 Albatros Szufnarowa 24 45 14 3 7 86 41 45
5 KS Godowa 24 37 11 4 9 51 54 -3
6 Grunwald II Rzeszów 24 34 11 1 12 54 49 5
7 Korona Dobrzechów 24 31 9 4 11 67 62 5
8 Start Lubenia 24 29 8 5 11 60 58 2
9 Sokół Grodzisko 24 29 9 2 13 40 60 -20
10 Grunwald Połomia 24 28 8 4 12 46 68 -22
11 Huragan Kozłówek 24 27 8 3 13 63 76 -13
12 Płomyk Lutoryż 24 20 5 5 14 39 67 -28
13 Orły Pstrągówka 24 0 0 0 24 19 194 -175
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka