https://bilety.cwks-resovia.pl/


Statystyki meczu: Jutrzenka Kopki - Czarni Sójkowa

Zobacz też: Terminarze Statystyki

20. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-05-12, godz. 18:00

Jutrzenka Kopki

2

Czarni Sójkowa

6

       

0 - 1

Wiktor Kobylarz

8'

       

0 - 2

Łukasz Chamot

19'
23'

Tomasz Nowakowski

1 - 2

       

       

1 - 3

Łukasz Korzeń

50'
62'

Tomasz Nowakowski

2 - 3

       

       

2 - 4

Wiktor Kobylarz

80'

       

2 - 5

Wiktor Kobylarz

85'

       

2 - 6

Wiktor Kobylarz

90'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-05-12 Jutrzenka Kopki 2 - 6 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-11-12 Czarni Sójkowa 6 - 2 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-06-18 Czarni Sójkowa 4 - 1 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-10-24 Jutrzenka Kopki 4 - 10 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-20 Czarni Sójkowa 9 - 1 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-26 Jutrzenka Kopki 2 - 0 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-06-15 Jutrzenka Kopki 0 - 5 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-10-06 Czarni Sójkowa 3 - 0 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2013-06-09 Jutrzenka Kopki 2 - 0 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-10-21 Czarni Sójkowa 0 - 2 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2012-05-03 Czarni Sójkowa 1 - 3 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-09-11 Jutrzenka Kopki 1 - 1 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2011-05-03 Jutrzenka Kopki 4 - 1 Czarni Sójkowa Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2010-09-08 Czarni Sójkowa 0 - 3 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Jutrzenka Kopki 2 - 6 Czarni Sójkowa
KS Łukowa 0 - 2 Orzeł Biedaczów
LZS Przędzel 1 - 2 San Wierzawice
Victoria Giedlarowa 2 - 0 Jodła Przychojec
Orzeł Rudnik 3 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Grabniak Hucisko 2 - 2 Kłyż Tarnogóra
KS Majdan Łętowski 3 - 1 Advit Łętownia

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Giedlarowa 26 60 19 3 4 66 15 51
2 San Wierzawice 26 60 19 3 4 75 26 49
3 KS Łukowa 26 51 16 3 7 64 37 27
4 Orzeł Biedaczów 26 46 14 4 8 45 32 13
5 Grabniak Hucisko 26 46 14 4 8 66 45 21
6 Czarni Sójkowa 26 41 12 5 9 65 41 24
7 Orzeł Rudnik 26 39 11 6 9 64 45 19
8 Advit Łętownia 26 39 12 3 11 60 51 9
9 Jodła Przychojec 26 30 8 6 12 46 57 -11
10 Wólczanka Wólka Grodziska 26 28 8 4 14 42 58 -16
11 KS Majdan Łętowski 26 27 8 3 15 36 53 -17
12 Kłyż Tarnogóra 26 23 7 2 17 30 64 -34
13 LZS Przędzel 26 16 4 4 18 30 88 -58
14 Jutrzenka Kopki 26 13 3 4 19 31 108 -77
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka