https://stalrzeszow.pl/stal-rzeszow-rakow-czestochowa-w-i-rundzie-fortuna-pucharu-polski/


Statystyki meczu: Tempo Nienaszów - OKS Sobniów Jasło

Zobacz też: Terminarze Statystyki

21. kolejka - Krosno > Klasa A, gr. II
2014-05-01, godz. 16:30

Tempo Nienaszów

1

OKS Sobniów Jasło

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-05-03 OKS Sobniów Jasło 1 - 2 Tempo Nienaszów Krosno > Klasa A, gr. II
2017-09-03 Tempo Nienaszów 2 - 1 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2017-04-02 OKS Sobniów Jasło 1 - 2 Tempo Nienaszów Krosno > Klasa A, gr. II
2016-08-14 Tempo Nienaszów 2 - 3 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2016-06-19 Tempo Nienaszów 0 - 0 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2015-11-11 OKS Sobniów Jasło 1 - 4 Tempo Nienaszów Krosno > Klasa A, gr. II
2015-06-14 Tempo Nienaszów 0 - 0 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2014-10-26 OKS Sobniów Jasło 1 - 1 Tempo Nienaszów Krosno > Klasa A, gr. II
2014-05-01 Tempo Nienaszów 1 - 2 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2013-09-08 OKS Sobniów Jasło 5 - 0 Tempo Nienaszów Krosno > Klasa A, gr. II
2013-06-29 OKS Sobniów Jasło 1 - 4 Tempo Nienaszów Krosno > Klasa A, gr. II
2012-11-11 Tempo Nienaszów 1 - 3 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II
2012-05-13 OKS Sobniów Jasło 3 - 0 Tempo Nienaszów Krosno > Klasa A, gr. II
2011-10-16 Tempo Nienaszów 1 - 2 OKS Sobniów Jasło Krosno > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Sparta Osobnica 0 - 2 Victoria Kobylany
Orzeł Lubla 3 - 0 Kotwica Korczyna
KS Zarzecze 2 - 1 Ostoja Kołaczyce
Dragon Nowy Glinik 4 - 4 Przełęcz II Dukla
Orzeł Faliszówka 3 - 0 Polonia Kopytowa
Tempo Nienaszów 1 - 2 OKS Sobniów Jasło
LKS Głowienka 1 - 4 Markiewicza Krosno
Burza Rogi 1 - 1 Gaudium Łężyny

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Korczyna 30 64 20 4 6 69 32 37
2 Orzeł Faliszówka 30 61 19 4 7 77 44 33
3 Gaudium Łężyny 30 60 19 3 8 74 42 32
4 OKS Sobniów Jasło 28 60 18 6 4 63 37 26
5 Markiewicza Krosno 30 50 15 5 10 76 56 20
6 Burza Rogi 30 49 15 4 11 54 50 4
7 Victoria Kobylany 29 47 13 8 8 50 42 8
8 Polonia Kopytowa 29 46 15 1 13 55 49 6
9 Tempo Nienaszów 30 44 13 5 12 47 48 -1
10 Orzeł Lubla 30 42 12 6 12 53 55 -2
11 KS Zarzecze 30 39 11 6 13 52 44 8
12 Przełęcz II Dukla 30 27 7 6 17 47 78 -31
13 Ostoja Kołaczyce 30 26 6 8 16 45 60 -15
14 LKS Głowienka 30 23 6 5 19 34 65 -31
15 Sparta Osobnica 30 19 6 1 23 40 89 -49
16 Dragon Nowy Glinik 30 17 3 8 19 37 82 -45
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka